swietokrzyskie.info

Czwartek, 01 grudnia 2022, Do końca roku 30 dni Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Strona główna > Katalog Firm >

Kategorie: Telewizja /

Ponidzie.TV - Lokalna Telewizja Internetowa

ul. Batorego 4
28-100 Busko-Zdrój
tel. 41 378 32 32, 604 509 169
Powiat: buski

Telewizja Ponidzie TV realizuje reportaże z wydarzeń: sportowych, kulturalnych, społecznych, politycznych. Jest obecna na wydarzeniach i spotkaniach w sprawach, które wzbudzają kontrowersje, emocje, zainteresowanie. Swoim zasięgiem obejmuje powiaty: buski, pińczowski, kazimierski, jędrzejowski. ,Ponidzie TV, Lokalna Telewizja Internetowa, telewizja ponidzie, telewizja busko, telewizja pinczów, telewizja kazimierza, telewizja jędrzejów,

 

Pierwotnie nasi kamerzyści i reporterzy zdobywali doświadczenie pod szyldem portalu busko.com.pl. Z biegiem czasu powstała osobna marka jaką jest lokalna Telewizja internetowa Ponidzie.TV, która swoim zasięgiem obejmuje szczególnie obszar Ponidzia tj. powiaty: buski, pińczowski, kazimierski, jędrzejowski. Telewizja internetowa Ponidzie.TV na dobre zagościła w internecie w 2010 r. zyskując coraz liczniejszą grupę odbiorców.

Realizujemy reportaże z różnego rodzaju wydarzeń w regionie: bieżących, sportowych, kulturalnych, społecznych, politycznych. Pojawiamy się na wydarzeniach i spotkaniach w sprawach, które wzbudzają kontrowersje, emocje czy zainteresowanie.

Rokrocznie bywamy na Studniówkach, Komersach w szkołach z regionu
, z których to relacje cieszą się ogromną popularnością. W placówkach oświatowych pojawiamy się również przy innych okazjach m.in. rozpoczęcia, czy zakończenia roku szkolnego, Jasełka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty.

Cyklicznie realizujemy transmisję na żywo z Sesji Rady Powiatu Buskiego oraz Sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju, jak i innych wydarzeń sportowych czy kulturalnych.

Od początku wspieramy medialnie Gminą Ligę Futsalu a obecnie Buską Ligę Futsalu, klub piłki ręcznej HLB Buskowianka, Gwardyjskie Mistrzostwa Polski w Boksie, Ogólnopolski Turniej w Gimnastycznym Trójboju Sprawnościowym o Puchar Wójta Gminy Złota, Zawody o Puchar Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Kielcach, Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. W. Belona, Międzynarodowy Festiwal Piosenki im. K. Jamroz, Plebiscyt Buskowianina Roku, Spotkanie z Poezją i Pieśnią Niepodległościową. Realizowaliśmy również transmisję z Ogólnopolskich Zawodów Pływackich o Puchar Rycerza Kmity w Zabierzowie.

Dokładamy wszelkich starań, aby osoby śledzące nasze reportaże, „były” obecne w jak największej ilości miejsc, a informacja, która do nich do trafia za pomocą naszefo telewizyjnego kanału, wyczerpywała poruszane zagadnienia.

Zrealizowane przez nas materiały video dostępne są online 24h na dobę, na platformie internetowej Ponidzie.TV oraz na kanale YouYube. Wybrane materiały dostępne są również w pełnej wersji HD DVD na nośniku danych (DVD-R). Zapraszamy Państwa do oglądania naszej telewizji oraz polubienia naszego fanpage na Facebooku - www.facebook.com/ponidzietv

 

Posiadamy również bogate doświadczenie w realizacji pełnych materiałów video, reklamówek, spotów wyborczych oraz transmisji online na indywidualne zlecenie Klientów.

 

Redakcja

Ponidzie.TV - Lokalna Telewizja Internetowa
ul. Batorego 4, 28-100 Busko-Zdrój
E-mail: redakcja@ponidzie.tv
Telefon:  (41) 378 32 32 lub (41) 378 17 27


Zespół redakcyjny:

Marek Ciszewski / redaktor naczelny
e-mail: redakcja@ponidzie.tv
tel. 604 509 169

Milena Bilewska/ operator / reporter
e-mail:  milenabilewska@busko.com.pl
tel. 600 786 786

Wojciech Wróbel / operator / reporter
Michał Sikora / operator / reporter
Robert Gwóźdź /reporter
 Odslon: 37225
Data ostatniej weryfikacji: 2016-07-07


Wróć do góry