swietokrzyskie.info


Środa, 08 lutego 2023, Do końca roku 326 dni Imieniny: Irminy, Piotra, Sylwii

Strona główna > Katalog Firm >

Pensjonat SANATO SPA

1-go Maja 29
28-100 Busko-Zdrój
tel. (41) 378 19 48
fax (41) 378 19 51
Powiat: buski

Pensjonat Sanato położony jest w centrum uzdrowiska, z pięknym tarasem, z widokiem na Park Zdrojowy. W roku 2000 Pensjonat Sanato otrzymał w wyniku kategoryzacji dwie gwiazdki. Na uwagę zasługuje fakt, że jesteśmy jedynym pensjonatem na terenie uzdrowiska, który pomyślnie przeszedł kategoryzację.,hotel,spa,sanato,nocleg,pensjonat,uzdrowisko,salon kosmetyczny,salon fryzjerski,fryzjer,reumatyzm,gabinet, masażu,fizykoterapia,krio,pokój,łóżko,wczasy,wypoczynek,leczenie, relaks,zdrowie,odnowa,biologiczna,lokal,drinkbar


Pensjonat SANATO ***
 jest obiektem położonym w centrum buskiego uzdrowiska, z pięknym tarasem i widokiem na Park Zdrojowy. Na terenie pensjonatu znajduje się kameralna kawiarnia, restauracja z domowymi posiłkami, słoneczny salon z biblioteczką i stanowiskiem komputerowym oraz piękny ogród, w którym można spędzić słoneczne dni.

pensjonat_sanato001.jpg


Naszym gościom oferujemy:

W pensjonacie można skorzystać z szerokiej gamy zabiegów przyrodoleczniczych (w tym kąpieli siarczkowych), zabiegów SPA, kosmetycznych oraz usług salonu fryzjerskiego, a także sauny i solarium. W naszej ofercie znajdują się pobyty lecznicze oraz wypoczynkowe, jak również tygodniowe i dwutygodniowe oferty specjalne – Tydzień Zdrowego Kręgosłupa, Tydzień Przeciw Łuszczycy, Tydzień Przeciw Osteoporozie, Tydzień Antystresowy, Antycellulitowy Tydzień Siarczkowy oraz Tydzień Zdrowia i Urody.


Restauracja SANATO


Restauracja Sanato to styl, gust i smak, którego nie da się zapomnieć. Malownicza sceneria lokalu, położonego w sercu uzdrowiska Busko-Zdrój.

Przestronne, klimatyczne wnętrza, kuchnia będąca ucztą dla podniebienia, przemiła obsługa oraz zacisze naszego ogrodu sprawiają, ze miejsce to jest świetnym wyborem zarówno na nastrojową kolację, spotkanie biznesowe, czy imprezę okolicznościową.

Restauracja Sanato przygotowuje dania na imprezy okolicznościowe tylko z najświeższych produktów. Menu każdej imprezy jest tworzone indywidualnie.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod podane numery telefonu.

Pensjonat SANATO SPA

Tel. (41) 378 19 48
E- mail: pensjonat.sanato@gmail.com
www:  www.sanato.com.pl

 


Galeria zdjec


Odslon: 152596
Data ostatniej weryfikacji: 2014-01-07


Wróć do góry