swietokrzyskie.info

Środa, 08 lutego 2023, Do końca roku 326 dni Imieniny: Irminy, Piotra, Sylwii

Strona główna > Katalog Firm >

Kar - stacja demontażu pojazdów, stacja kontroli pojazdów, części samochodowe

Elżbiecin 17
28-100 Busko-Zdrój
tel. 41 376 13 24
Powiat: buski

W naszej ofercie jest szeroki asortyment części używanych do samochodów osobowych, szeroki wybór opon używanych, felg stalowych i aluminiowych nowych i używanych. Stacja demontażu pojazdów, stacja kontroli pojazdów, skup złomu, agd, rtv. ,kar stacja, serwis KAR, skup samochodów, sprzedaż części, serwis, stacja demontażu, stacja kontroli pojazdów, skup złomu, części zamienne


Klientów zapraszamy do naszej siedziby w Elżbiecinie koło Buska – Zdroju.
Nasza firma znajduje się przy głównej trasie Kielce – Tarnów. Oferujemy Państwu części nowe i używane do niemal wszystkich marek samochodów. Codziennie na naszym placu przybywa nowych pojazdów. Wszystkich poszukujących części prosimy o kontakt telefoniczny kom. 600 375 145 lub za pomocą formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej www.kar-stacja.pl. Odpowiedź otrzymacie Państwo w ciągu 24 godzin. Będzie ona zawierać informację o dostępności i cenie poszukiwanej części oraz warunkach i kosztach wysyłki.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment części używanych do samochodów osobowych i dostawczych, opony używane, felgi stalowe i aluminiowe nowe i używane. Nasz serwis oferuje ponad to:Stacji Kontroli Pojazdów
Serdecznie zapraszamy wszystkich na okresowe badania techniczne. Zakres usług Stacji Kontroli Pojazdów Badanie okresowe pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t, w tym:


Stacja Demontażu Pojazdów

Nasza firma jest licencjonowaną Stacją Demontażu Pojazdów. Mamy doświadczenie i wiedzę w zakresie wykonywania czynności związanych z kasacją i demontażem pojazdów, a wykwalifikowany personel i profesjonalne zaplecze techniczne stawia nas na czele stacji demontażu w regionie. Współpracujemy z FORS – Stowarzyszenie Forum Recyklingu Samochodów. Jeżeli posiadasz uszkodzony samochód, prześlij nam swoje dane wypełniając formularz zgłoszenia na naszej stronie internetowej www.kar-stacja.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Wystawiamy zaświadczenia o demontażu, unieważniamy dowody rejestracyjne, karty pojazdów oraz tablice rejestracyjne. Skupujemy pojazdy według indywidualnej wyceny w przypadku, kiedy pojazd przeznaczony do kasacji posiada części do ponownego użytku. Pojazdy niekompletne kasujemy bezpłatnie.

Skup złomu
Zajmujemy się skupem złomu, recyklingiem wiązek instalacji samochodowych oraz przerobem i recyklingiem tworzyw sztucznych.


Oferujemy:


Ceny złomu zależne sa również od ich ilości i rodzaju. Współpracując z nami, pozbędziesz sie zalegających, zbędnych śmieci, zyskując przy tym dodatkową gotówkę i zadowolenie. Zadbaj o środowisko naturalne-wybierz recykling. Zajmując sie odpadami które nadają sie do ponownego przetwarzania przyczyniamy sie do likwidowania dzikich wysypisk śmieci.


Kontakt:

Elżbiecin 17
28-100 Busko-Zdrój        

tel. 41/ 376 13 24
e-mai: biuro@kar-stacja.pl
www.kar-stacja.pl

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 8.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne


Odslon: 48585
Data ostatniej weryfikacji: 2016-06-15


Wróć do góry