swietokrzyskie.info

Czwartek, 28 września 2023, Do końca roku 94 dni Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Magiczne Świętokrzyskie - wystawa fotografii Michała Pioruna

Dnia: 01 06 2023, godz. 18:00

Miejsce: Busko-Zdrój

Magiczne Świętokrzyskie - to tytuł najnowszej wystawy fotografii w Domu Zdrojowym kompleksu #TężniaBusko. Zapraszamy 1 czerwca o godz. 18:00 na spotkanie z Michałem Piorunem, autorem wystawy.

Autorem zdjęć jest geograf, przewodnik turystyczny, pilot wycieczek, podróżnik, autor przewodników po regionie świętokrzyskim, śląskim, łódzkim a przede wszystkim fotograf - Michał Piorun.

Zobacz

Wystawa przedstawia najciekawsze zdjęcia Michała związane z regionem świętokrzyskim. Zobaczymy klimatyczne mgły Świętokrzyskiego Parku Narodowego, chęcińską średniowieczną twierdzę, pofalowane pola Ponidzia w barwach wschodzącego, bądź zachodzącego słońca. Autor szuka również nowych tematów, np. pola tulipanów, a także trudne do uchwycenia kontrasty świetlne na przykład jaskini Diablej Dziury. Jego fotografie oddziałują na widza poprzez barwy, kolory, światło, dzięki temu udaje się stworzyć interesującą plastykę, szczegółowość i klimat.

Spotkanie z autorem odbędzie się 1 czerwca o godz. 18:00.

Wystawa będzie dostępna od 1 do 30 czerwca, w godzinach otwarcia Domu Zdrojowego, ul. Waryńskiego 5.

Zapraszamy, wstęp wolny!

Źródło: busko.pl


Odslon: 1229

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Data: 2023-10-06, godz: 15.30

11. Marsz Różowej Wstążeczki: Marsz Życia i Nadziei w Busku-Zdroju

Stowarzyszenie "Razem Dzieciom" z siedzibą w Busku-Zdroju, już po raz jedenasty organizuje wyjątkowe wydarzenie "Marsz Różowej Wstążeczki". Tegoroczny Marsz rozpocznie się w piątek, 6 października o godzinie 15:30 na Placu Zwycięstwa, w pobliżu fontanny. Marsz zakończy się w Parku Zdrojowym, gdzie tradycyjnie zostaną zasadzone dwa ozdobne krzewy perukowce.

Wróć do góry