swietokrzyskie.info

Czwartek, 28 września 2023, Do końca roku 94 dni Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Artystyczna Podróż przez Prace Pani Barbary Wnuk - Spirowskiej: Spotkanie z malarstwem, monotypią i fotografią

Dnia: 29 07 2023, godz. 17:00

Miejsce: Busko-Zdrój

Szukając niezwykłego artystycznego doświadczenia, serdecznie zapraszamy na wernisaż twórczości pani Barbary Wnuk - Spirowskiej, który odbędzie się w Galerii Gromada w Hotelu Gromada Medical SPA w Busku-Zdroju. Wernisaż odbędzie się w sobotę, 29 lipca o godzinie 17:00.

Zobacz

Pani Barbara Wnuk - Spirowska to ceniona artystka, która swoim talentem i zaangażowaniem zaskarbiła sobie szacunek w świecie sztuki. Mieszka i pracuje w Busku-Zdroju, gdzie tworzy swoje wyjątkowe dzieła. Jej artystyczna podróż rozpoczęła się w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych im. J. Szermentowskiego w Kielcach, gdzie specjalizowała się w ceramice artystycznej, otrzymując dyplom z wyróżnieniem w 1982 roku.

Kolejne etapy jej edukacji artystycznej to studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a także podyplomowe nauki na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Kielcach. To tam rozwijała swoje umiejętności w dziedzinach malarstwa, rysunku i grafiki, stając się wszechstronną artystką o bogatej wyobraźni i technicznych umiejętnościach.

Jednym z najważniejszych aspektów jej działalności artystycznej jest prowadzenie warsztatów z techniki graficznej, szczególnie monotypii. Wiedza i doświadczenie Pani Barbary przyciąga wielu entuzjastów sztuki, którzy chcą poznać tajniki tej wyjątkowej techniki.

Jako nauczycielka plastyki, Pani Barbara Wnuk - Spirowska przekazuje swoim uczniom nie tylko umiejętności artystyczne, ale także wrażliwość i pasję, które są niezbędne do wyrażenia siebie przez sztukę. Efekty jej pracy edukacyjnej są imponujące, ponieważ jej wychowankowie zdobywali liczne nagrody na szczeblach ogólnopolskich i międzynarodowych, co jest wyrazem ich talentu i zaangażowania.

Artystka aktywnie uczestniczy również w różnych plenerach malarskich, które pozwalają jej na inspirację otaczającym światem i poznanie nowych technik artystycznych.

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Gromada Medical SPA w Busku-Zdroju w sobotę, 29 lipca o godzinie 17:00. Aby uczestniczyć w wydarzeniu, zachęcamy do dokonania rezerwacji poprzez telefon: 41 378 30 01 lub e-mail: buskohotel@gromada.pl.

Źródło: Hotel Gromada Busko-Zdrój


Odslon: 1970

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Data: 2023-10-06, godz: 15.30

11. Marsz Różowej Wstążeczki: Marsz Życia i Nadziei w Busku-Zdroju

Stowarzyszenie "Razem Dzieciom" z siedzibą w Busku-Zdroju, już po raz jedenasty organizuje wyjątkowe wydarzenie "Marsz Różowej Wstążeczki". Tegoroczny Marsz rozpocznie się w piątek, 6 października o godzinie 15:30 na Placu Zwycięstwa, w pobliżu fontanny. Marsz zakończy się w Parku Zdrojowym, gdzie tradycyjnie zostaną zasadzone dwa ozdobne krzewy perukowce.

Wróć do góry