swietokrzyskie.info

Wtorek, 06 grudnia 2022, Do końca roku 25 dni Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Wystawa 'Rytmy i struktury' Justyny Soi-Sadowskiej

Dnia: 02 11 2022, godz.

Miejsce: Busko-Zdrój

Serdecznie zapraszamy do Domu Zdrojowego Kompleksu #TężniaBusko na wystawę fotografii Justyny Soi-Sadowskiej pt. "Rytmy i struktury". Wystawa będzie czynna od 2 do 30 listopada 2022 w godzinach pracy Domu Zdrojowego. Spotkanie autorskie odbędzie się 19 listopada 2022 o godz. 18.

Justyna Soja-Sadowska urodziła się w Busku-Zdroju. Jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kielcach. Studiowała na Politechnice Radomskiej, na kierunku Wychowanie Plastyczne. Dyplom z malarstwa i grafiki warsztatowej uzyskała w roku 2001. Na stałe mieszka w Końskich, pracuje jako nauczyciel plastyki w Zespole Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli. Zajmuje się malarstwem, fotografią, rysunkiem. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Edukacji Plastycznej.

Zobacz

 

O swojej ekspozycji autorka opowiada: "Na wystawie „Rytmy i struktury” prezentuję prace, które powstały w czasie kilku ostatnich lat. Są wycinkiem większego zestawu kompozycji ukazujących to, co w moim otoczeniu jest dla mnie interesujące. W części fotograficznych kadrów zamknięte są fragmenty starych, odrapanych murów, zniszczonych ręką czasu lub „ozdobionych” ręką człowieka, ich różnorodne faktury i barwy. Pokazuję też kompozycje, w których główną rolę odgrywa rytm. Okna, podziały ścian, ogrodzeń, służą mi do stworzenia nowych obrazów".

Zapraszamy, wstęp wolny.

Źródło: Tężnia Busko


Odslon: 2222

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Wróć do góry