swietokrzyskie.info

Wtorek, 27 lipca 2021, Do końca roku 157 dni Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Wakacje z kulturą - propozycje na lipiec w Pińczowie

Dnia: 01 07 2021, godz.

Miejsce: Pińczów

Pińczów i wakacyjny lipiec w gościnnej PRZYTANI KULtuRY. Wakacje 2021 wystartowały! Przed nami 2 miesiące odpoczynku, ładownia baterii i wolnego czasu.  

Zobacz

W tym roku zapraszamy Was do Przystani Kultury w Klubie Wodnym Kon-Tiki Pińczów. Jak się już domyślacie, ta wakacyjna oaza kreatywnych działań powstała z połączenia dwóch żywiołów: kultury i wody - gwarantując dobrą zabawę dla tych, którzy spędzają wakacje w mieście lub odwiedzają nasze urokliwe miasteczko i chcieliby urozmaić swój pobyt.

Kulturalny azyl w pięknych okolicznościach wodniackiego klubu gwarantuje Wam od wtorku do czwartku szereg działań: animacyjnych, rekreacyjnych, rozwijających zainteresowania - dając osłonę przed upałami i nudą.

Wszystkie zajęcie w przystani są bezpłatne i zrealizowane w ramach projektu „Przystań kultury” dofinansowanego ze środków Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Programu Narodowe Centrum Kultury Kultura Dostępna 2021.

W lipcowe poniedziałki zapraszamy w gościnne mury Domu Kultury, przygotowaliśmy dla Was tematyczne zajęcia w Wakacyjnej Pracowni Plastycznej, na które równie serdecznie zapraszamy.

Słońca, przygód, nowych wakacyjnych przyjaźni, ciekawych kulturalnych doświadczeń, a jeśli tylko poczujecie chęć odwiedzajcie Dom Kultury i Przystań KulTUry.

Źródło: PSCK


Odslon: 3144

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Data: 2021-07-16, godz:

Koncerty Buskiej Orkiestry Zdrojowej

Lipiec w Busku-Zdroju będzie rozbrzmiewał koncertami Buskiej Orkiestry Zdrojowej pod kierownictwem artystycznym Pawła Korepty. Zapraszamy na buskie lato pełne muzyki.

Wróć do góry