swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 21 czerwca 2021, Do końca roku 193 dni Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

STAND UP w Solcu-Zdroju

Dnia: 11 06 2021, godz. 20:00

Miejsce: Solec-Zdrój

Gminne Centrum Kultury w Solcu Zdroju zaprasza 11 czerwca o godz. 20:00 na premierowy występ komediowy w świeżo wybudowanej Sali Widowiskowej. Zajrzyj na dwie pełne godziny śmiechu, który sprawi, że troski odejdą, a brzuch będzie napięty bardziej niż po siłowni.

A wystąpią:

Rafał Banaś - Don Szakalezinio. Gdyby mógł być kimś innym to pewnie by był Michaelem Jordanem, ewentualnie Brucem Willisem. Póki co z nimi łączy go tylko łysina. Niczym najlepszy sztukmistrz rzuca publikę po zakamarkach swojej przeszłości, zahaczając o wspaniałe lata 90, do których nieśmiało tęskni. W Drużynie "A" byłby Buźką, bo nawet jeśli Steven Seagal łamie kości, a Van Damme bije z półobrotu, to tylko "Szakal" Banaś pęka brzuszki od śmiechu, a serca od nadmiaru uroku osobistego.

Jasiek Borkowski - kiedy na ulicy krzykniesz: "Ziomeczku!" to na pewno się odwróci. Jeden z tych typów, którzy non stop stoją na klatce, ale nie z tych co pytają czy masz jakiś problem. Bardziej czy masz ogień jak coś. Jego opowieści bywają bardziej surrealistyczne niż obrazy Salvadora Dalego. Niepoprawny, ale tylko politycznie, bo polszczyznę ma całkiem całkiem.

A to wszystko poprowadzi Maciej Twarowski - Komediowy debiut roku w sieci 2019. Specjalista od wyłapywania absurdów w związkach i innych relacjach międzyludzkich. Szybki, dynamiczny, uśmiechnięty i podobnież dobrze wychowany. Lubiany przez 100% osób które go lubią i ceniony przez 100% osób które go cenią.

Zobacz

Ze względu na obostrzenia pandemiczne ilość miejsc mocno ograniczona!

STAND UP  –  komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością.
W przeciwieństwie do kabaretu stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością, niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej. Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności. Forma artystyczna przybyła do nas ze Stanów Zjednoczonych i zdobywa w naszym kraju coraz szerszą rzeszę fanów!

Informacje na temat biletów pod nr. 41 377 60 49 lub w budynku Gminnego Centrum Kultury w Solcu-Zdroju.

Link do zakupu biletów online: kbq.pl/58122

Zapraszamy!


Odslon: 969

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Wróć do góry