swietokrzyskie.info

Środa, 01 lutego 2023, Do końca roku 333 dni Imieniny: Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego

Szmery bajery pompki rowery - stand-up Maćka Adamczyka

Dnia: 26 01 2023, godz. 19:00

Miejsce: Busko-Zdrój

Maciek Adamczyk wystąpi w programie "Szmery, bajery, pompki, rowery" już 26 stycznia o godz 19 w hotelu Bristol.  To jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od ponad 10 lat.

Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż - mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia. Komik na początku drogi. Warto zwrócić na niego uwagę, bo ma zadatki, by za jakiś czas być duży. Nie wyższy. Duży.

Zobacz

"Manager cisnął, bym wymyślił nazwę wydarzenia. "Dawaj, trzeba zrobić grafikę". "Dawaj, mało czasu", "Dawaj", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej", "Hej". Telefon tylko PIM, PIM, PIM, PIM, PIM. Dzieci się drą, z garnka kipi, kurier do drzwi dzwoni, jebla idzie dostać. Odpisałem "Szmery bajery pompki rowery i daj mi spokój". Na szczęście nie nazwał wydarzenia "Szmery bajery pompki rowery i daj mi spokój". Nazwał dobrze, Wam się spodobało i dzięki temu mam tytuł nowego programu. Teraz musicie przyjść i zobaczyć co się pod tym tytułem kryje.

PS. Nic o dzieciach. Nic o kuchni. Dzieci w kuchni? Kto wie..."

Support: Tomek Skrzypek

Bilety 40 zł do kupienia tutaj: https://bkb.pl/87651-9af32

Zapraszamy!

Źródło: busko.pl


Odslon: 5153

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Wróć do góry