swietokrzyskie.info

Czwartek, 28 września 2023, Do końca roku 94 dni Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Festiwal Smaków: Żarciowozy z Kuchnią Świata w Pińczowie!

Dnia: 21 07 2023, godz.

Miejsce: Pińczów

Zapraszamy serdecznie na wspaniałe wydarzenie kulinarno-kulturowe, które odbędzie się w Pińczowie w piątek, 21 lipca! Na placu parkingowym przy hali widowiskowo-sportowej POKSTiR, będziemy mieli okazję delektować się przysmakami z różnych zakątków świata, które serwowane będą prosto z urokliwych "żarciowozów". 

Przez trzy dni tego pysznego festiwalu będziemy mieć możliwość wybierać spośród różnorodnych mięsnych i jarskich dań, reprezentujących kuchnie z całego globu. Od wykwintnych potraw międzynarodowych, po lokalne smakołyki, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie również pysznych słodkich deserów, które z pewnością umilą nam te kulinarne doznania. Dla najmłodszych uczestników przygotowano liczne atrakcje, dzięki którym cała rodzina będzie miała zapewnioną rozrywkę.

Zobacz

W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów, Włodzimierza Baduraka, oraz Gminy Pińczów - partnera wydarzenia, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia tego festiwalu smaków. To idealny sposób na spędzenie letniego, beztroskiego weekendu w gronie bliskich i przyjaciół.

"Żarciowozy" przygotowały  naprawdę bogate menu:

Wszystkie te przysmaki zapewnią Wam niezapomniany festiwal smaków i wrażeń kulinarnych! Zachęcamy do odwiedzenia wydarzenia "Żarciowozy w Pińczowie" i delektowania się tym, co najlepsze z różnych kuchni świata.

Zapewniamy, że ten weekend będzie pełen wyjątkowych smaków i wspaniałej atmosfery. Do zobaczenia!Odslon: 35152

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Data: 2023-10-06, godz: 15.30

11. Marsz Różowej Wstążeczki: Marsz Życia i Nadziei w Busku-Zdroju

Stowarzyszenie "Razem Dzieciom" z siedzibą w Busku-Zdroju, już po raz jedenasty organizuje wyjątkowe wydarzenie "Marsz Różowej Wstążeczki". Tegoroczny Marsz rozpocznie się w piątek, 6 października o godzinie 15:30 na Placu Zwycięstwa, w pobliżu fontanny. Marsz zakończy się w Parku Zdrojowym, gdzie tradycyjnie zostaną zasadzone dwa ozdobne krzewy perukowce.

Wróć do góry