swietokrzyskie.info

Czwartek, 06 lutego 2025, Do końca roku 328 dni Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty

Wystawa Amatorskiej Akcji Artystycznej

Dnia: 27 01 2025, godz. 17:00

Miejsce: GCK ul. Partyzantów 8A, Solec-Zdrój

Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa grupy artystycznej AAA, który odbędzie się 17 stycznia 2025 roku o godzinie 17:00.

amatorska_akcja_artystyczna_gck_solec.jpg

Grupa AAA powstała jesienią 2023 roku w pracowni plastycznej PSCK w Pińczowie. Tworzą ją uczestnicy warsztatów malarskich amatorskiego ruchu artystycznego. Prezentowane na wystawie prace są owocem intensywnej pracy twórczej, poznawania tajników warsztatu malarskiego i poszukiwań artystycznych.

Pod czujnym okiem instruktora Pana Pawła Kisielewskiego, uczestnicy warsztatów rozwijali swoje pasje, zdobywali nowe umiejętności i wspólnie tworzyli wyjątkową atmosferę artystyczną w historycznym Zespole Poklasztornym Paulinów w Pińczowie.

Na wystawie zobaczyć będzie można prace, takich artystów jak:  Paweł Kisielewski, Wiesława Baran, Dorota Grzejdziak-Kądzik, Lena Huppert, Aleksandra Kozakiewicz, Beata Kubiakowska, Maria Rusak, Adam Biskup, Mirosław Borek, Jarosław Kosela, Leszek Ostrowiecki, Jacek Szostak

Czas trwania wystawy:

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających od 17 stycznia do 14 lutego 2025 roku.


Dotychczasowe osiągnięcia grupy:

Grupa AAA może pochwalić się udziałem w licznych wystawach i plenerach, które odbyły się w Pińczowie, Jędrzejowie, Busku-Zdroju oraz wielu innych miejscach.

Niech ten wieczór będzie okazją do wspólnego obcowania ze sztuką, rozmów z artystami i zanurzenia się w świecie malarstwa.

Serdecznie zapraszamy!

17 stycznia 2025 roku, godz. 17:00
Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju, ul. Partyzantów 8a


Odslon: 8243

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Data: 2025-02-22, godz: 19:00

Zabawa choinkowa w Dworku Soplicowo

22 lutego 2025 roku w Dworku Soplicowo przy ulicy Wojska Polskiego 65 w Busku-Zdroju odbędzie się wyjątkowa zabawa choinkowa. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a muzyczną oprawę wieczoru zapewni Zespół Diament.

Wróć do góry