swietokrzyskie.info

Czwartek, 28 września 2023, Do końca roku 94 dni Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Marcin Daniec - One Man Show: Zapraszamy na wieczór satyry i śmiechu!

Dnia: 26 09 2023, godz. 19:00

Miejsce: Busko-Zdrój

Zapraszamy na niezapomniane spotkanie z jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu - Marcinem Dańcem! Wydarzenie odbędzie się 26 września o godzinie 19:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

Zobacz

Marcin Daniec to artysta, który od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Jego fenomen wiąże się z niezwykłym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się integralną częścią jego programu. Znany z telewizyjnych programów takich jak „Meeting Kabaretowy”, „Marzenia Marcina Dańca” oraz „Euro Show”, Marcin Daniec przyciąga rekordową widownię przed ekranami telewizorów.

Jego dowcipy zdobyły sympatię nie tylko widzów, ale także liczne nagrody, w tym tytuł „Satyryka Wszechczasów”, przyznany przez czytelników „Tele-Tygodnia”. Marcin Daniec to nie tylko telewizyjna osobowość - przez cały rok odwiedza sale koncertowe w kraju i za granicą, zyskując uznanie i aplauz publiczności na żywo.

Tej jesieni ma miejsce wspaniała okazja, by osobiście spotkać się z tym wyjątkowym artystą. Marcin Daniec z pewnością dostarczy niezapomnianych chwil śmiechu i rozrywki podczas wieczoru pełnego satyrycznych ripost i dowcipów.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy i inteligentnej satyry na niepowtarzalne Marcin Daniec - One Man Show w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Bilety są dostępne w kasie BSCK oraz online.

Źródło: biletyna.pl


Odslon: 37701

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Data: 2023-09-29, godz:

Terminarz Kina 'Zdrój'

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym Kina "Zdrój" w Busku-Zdroju.

Wróć do góry