swietokrzyskie.info

Czwartek, 01 grudnia 2022, Do końca roku 30 dni Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Strona główna > Katalog Firm >

HIPOLAND - jazda konna, hipoterapia, bryczka

ul. Rehabilitacyjna 10 (Wjazd od Zbludowic)
28-100 Busko-Zdrój
tel. 501 371 954
Powiat: buski

Hipoland ośrodek rekreacyjno-hipoterapeutyczny z wykorzystaniem koni, którego celem jest przywracanie zdrowia fizycznego i psychicznego osobom niepełnosprawnym, oraz nauka jazdy konnej. Zapraszamy n jazdę konną do Buska-Zdroju. ,konie busko, jazda konna busko, hipoland, hipoterapia, ośrodek hipoterapii busko, ośrodek jazdy, jazdy konnej, nauki jazdy, haflinger, nauka jazdy na koniu, stadnina koni, jazda konna,

Hipoland to ośrodek rekreacyjno-hipoterapeutyczny jazdy konnej, którego celem jest przywracanie zdrowia fizycznego i psychicznego osobom niepełnosprawnym, oraz nauka jazdy konnej.

Ośrodek jazdy konnej i hipoterapii "Hipoland" zaprasza wszystkich chętnych od wtorku do niedzieli przez cały rok!

W ofercie ośrodka:

 
Szkółki jeździeckie
Informujemy, że zostały rozpoczęte nabory do szkółek jeździeckich. Zajęcia szkółek ruszają od 1 października. Stałych uczestników prosimy o potwierdzenie udziału w szkółkach u prowadzących instruktorów. Nowe chętne osoby do szkółek prosimy o kontakt telefoniczny. Zachęcamy do nabywania karnetów - zniżki!

Hipoterapia
W ośrodku prowadzone są zajęcia z hipoterapii dla pacjentów indywidualnych oraz grup przez cały rok. Zajęcia odbywają się na ujeżdżalni otwartej oraz krytej na hali. Hipoterapia to działanie mające na celu przywracanie zdrowia i sprawności za pomocą konia i jazdy konnej. Uniwersalność metody polega na jednoczesnym oddziaływaniu ruchowym, sensorycznym, psychicznym i społecznym. Pacjenci są objęci hipoterapią w formie:


Zapraszamy serdecznie wszystkich po uprzednim umówieniu się z instruktorem hipoterapii. Każdy pacjent w ramach zajęć indywidualnych będzie prowadzony według dobranego dla jego potrzeb harmonogramu.

Imprezy plenerowe dla firm
Serdecznie zapraszamy do zorganizowania na terenie naszego Ośrodka Jeździeckiego imprezy firmowej, spotkania integracyjnego, szkolenia lub pikniku rodzinnego dla Waszych pracowników i ich rodzin. W ramach imprezy możemy zaproponować Państwu:


Jednodniowe Wycieczki Szkolne do Ośrodka Jeździeckiego w Zbludowicach
W programie:

Czas trwania około 3 godzin
1 opiekun na 10 dzieci gratis
Polecamy zabranie ze sobą sprzętu sportowego.
 Odslon: 32735
Data ostatniej weryfikacji: 2016-05-09


Wróć do góry