swietokrzyskie.info


Niedziela, 04 grudnia 2022, Do końca roku 27 dni Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Strona główna > Katalog Firm >

Grillmax - murowane grille i wędzarnie ogrodowe


28-100 Busko-Zdrój
tel. 517921378
Powiat: buski

Nasze usługi kamieniarskie pomogą Ci spełnić marzenia o własnej wędzarni lub grillu. Grill ogrodowy i wędzarnia ogrodowa to elementy, które coraz częściej widać w naszych ogrodach. Zwolennicy potraw z rusztu stawiają zdecydowanie na grill murowany jak również modna staje się grillo-wędzarnia.,Grill murowany, grill ogrodowy, gril, grill gazowy, wędzarnia, grillo-wędzarnia, wędzenie mięsa, kominek, komin, kamień naturalny, piaskowiec, łupek, gnejs, ruszt, popielnik, kamieniarstwo, drzwi do wędzarni, aranżacja ogrodów,  kamień elewacyjny, szamot,

Nasze usługi kamieniarskie pomogą Ci spełnić marzenia o własnej wędzarni lub grillu. Wspólne grillowanie z bliskimi to już niemal tradycyjna forma spędzania wolnego czasu. Grill ogrodowy i wędzarnia ogrodowa to elementy, które coraz częściej widać w naszych ogrodach. Zwolennicy potraw z rusztu stawiają zdecydowanie na grill murowany jak również modna staje się grillo-wędzarnia. Do budowy grilla wykorzystujemy: kamień naturalny, piaskowiec, cegła szamotowa, klinkier, ruszt, popielnik, drzwi do wędzarni, cement.


Wykonujemy:

Nasza usługa obejmuje:


Dodatkowo zajmujemy się budową oczek wodnych, z pięknymi mostkami według wymagań klienta. Dysponujemy sprzętem do kopania oczek dzięki czemu budowa oczka przebiega bardzo sprawnie.


GRILLMAX

Tel. 517921378
kontakt@grillmurowany.pl
www.grillmurowany.pl

grill_max_budowanie_grilii001.jpg


Galeria zdjec


Odslon: 68867
Data ostatniej weryfikacji: 2016-02-28


Wróć do góry