swietokrzyskie.info

Niedziela, 29 stycznia 2023, Do końca roku 336 dni Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei

Strona główna > Katalog Firm >

Gospodarstwo agroturystyczne 'U Michała' - basen, boisko wielofunkcyjne, imprezy plenerowe

Widuchowa 25
28-100 Widuchowa
tel. 602710622
Powiat: buski

Gospodarstwo Agroturystyczne 'U Michała', położone jest we wsi Widuchowa oddalonej o 4km od miasteczka uzdrowiskowego Busko-Zdrój słynnego na cały kraj z 170 letniej tradycji skutecznego leczenia opartego na źródłach wody leczniczej (kąpiele siarkowe i borowinowe) oraz szerokiej oferty zabiegów sanatoryjnych.,agroturystyka, gospodarstwo agroturystyczne, wakacje na wsi, wypoczynek na wsi, noclegi busko, pokoje busko, uzdrowisko busko, rehabilitacja, solec, świętokrzyskie, atrakcje turystyczne, pensjonat,

 

Serdecznie zapraszamy do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego ''U Michała'', które położone jest we wsi Widuchowa oddalonej o 4 km od miasteczka uzdrowiskowego Busko-Zdrój słynnego na cały kraj z 170 letniej tradycji skutecznego leczenia opartego na źródłach wody leczniczej (kąpiele siarkowe i borowinowe) oraz szerokiej oferty zabiegów sanatoryjnych.

Gwarantujemy, że zapewnimy Państwu wypoczynek, który jest tak bardzo potrzebny w naszym pełnym pośpiechu życiu - „kojąca cisza polskiej wsi"- czyste powietrze, zapach lasu, łąk, śpiew ptaków.

u_michala001.jpgU nas można całymi dniami obcować z naturą, zwolnić tępo, zrelaksować się w sielskiej atmosferze. Idealne miejsce do wypoczynku, rekreacji i rehabilitacji - możliwość skorzystania z bogatej oferty buskich sanatoriów.


Do dyspozycji gości oddajemy nowoczesny budynek bez barier architektonicznych. Oferujemy 5 dwuosobowych pokoi o wysokim standardzie (z możliwością dostawki) z pełnym węzłem sanitarnym.

Dom wyposażony jest w windę, basen, siłownię, saunę, TV cyfrową, salę kominkową, ogólnodostępną kuchnie.

Na terenie gospodarstwa: altana z grillem, ogród orzechowy, boisko wielofunkcyjne, stół bilardowy, staw z możliwością wędkowania. Dla najmłodszych plac zabaw. Na terenie gospodarstwa dostępny internet bezprzewodowy.

W budynku obowiązuje zakaz palenia (na dymka zapraszany pod chmurkę).

 

u_michala002.jpg
Oferta:


u_michala003.jpg


Stanowimy doskonałą bazę wypadową do zwiedzania atrakcji turystycznych położonych w województwie świętokrzyskim: Jaskinia Raj, zamek w Chęcinach, skansen w Tokarni, dąb Bartek, Krzyżtopór - Ujazd, Święty Krzyż, Łysica - najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich, Świętokrzyski Park Narodowy, Kurozwęki, Bałtowski Park Jurajski.

 

Serdecznie zapraszamy o każdej porze roku!!!


Agroturystyka "U Michała"

Michał Grzegorczyk
Widuchowa 25
28-100 Busko-Zdrój
tel. 0 602 710 622 
Wyświetl większą mapę


Galeria zdjec


Odslon: 63626
Data ostatniej weryfikacji: 2016-06-07


Wróć do góry