swietokrzyskie.info

Czwartek, 01 grudnia 2022, Do końca roku 30 dni Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Strona główna > Katalog Firm >

Gabinet Psychoterapii Katarzyna Zoch

ul. Bohaterów Warszawy 37 (I piętro, p. nr 7)
28-100 Busko-Zdrój
tel. 692 099 169
Powiat: buski

Psychoterapia indywidualna osób dorosłych, młodzieży, psychoterapia małżeństw, par, psychoterapia rodzinna, konsultacje terapeutyczne, wsparcie i interwencja kryzysowa.,psychoterapia,terapia,gabinet,psychoterapia,terapia indywidualna,dorosłych,dzieci,młodzieży,psychoterapia,terapia małżeństw,par,psychoterapia,terapia rodzinna,konsultacja rodzinna,psychoedukacja,rodziców,wsparcie terapeutyczne, interwencja kryzysowa,sesja


O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą  Polskiego Towarzystwa Psychologii Klinicznej (cert. nr 17). Ukończyłam 5 letnie całościowe szkolenie Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychologii Klinicznej, Sekcji Naukowej Psychoterapii.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię rodzin, małżeństw i par oraz terapią grupową. Pracuję w podejściu psychodynamicznym opartym na teoriach psychoanalitycznych. Zgodnie z nimi, nasza osobowość kształtuje się pod wpływem czynników wrodzonych oraz doświadczeń życiowych, szczególnie tych z okresu dzieciństwa. To, jak dziecko doświadcza otaczający go świat i relacje z ważnymi osobami tworzy nieświadome wzorce odczuwania, myślenia i fantazji, a także sposób reagowania i budowania relacji. Ta nieświadoma część naszej psychiki wpływa na nasze funkcjonowanie w dorosłym życiu i może prowadzić do powstania nerwic, zaburzeń osobowości oraz ogólnych trudności  w życiu osobistym, społecznym i zawodowym.

Psychoterapia ma na celu lepsze poznanie siebie i poprawę funkcjonowania w życiu. Dzieje się to poprzez rozmowę, w której terapeuta zachęca pacjenta do dzielenia się wszystkim, co przyjdzie mu do głowy - myślami, uczuciami, snami, fantazjami. Praca w relacji terapeutycznej prowadzi do zrozumienia nieświadomych impulsów i umożliwia trwałą zmianę. Dzięki relacji terapeutycznej pacjent uczy się budować zdrowe relacje międzyludzkie i wykorzystywać swój potencjał. Czas trwania terapii jest kwestią indywidualną, zależącą od wielu czynników. Terapia w nurcie psychodynamicznym może potrwać od kilku miesięcy do kilku lat.

gabinet_psychoterapii_zoch.jpg

Oferta
Zapraszam na spotkanie w sytuacji przeżywania dla siebie trudnych chwil i pojawiającej się potrzeby porozmawiania o tym. Pomagam także w sytuacjach:

Pierwsze spotkanie z psychoterapeutą nie jest zobowiązujące. Przede wszystkim jest to okazja żeby doświadczyć jak to jest mówić o sobie i być w kontakcie z terapeutą. Można poprzestać na jednej lub kilku sesjach lub pomyśleć o dłuższym kontakcie.

W celu umówienia się na wizytę zapraszam do kontaktu telefonicznego:

tel. 692099169

Jeśli nie odbieram telefonu, skontaktuję się gdy będę mogła prowadzić rozmowę.


Spotkania odbywają się w Gabinecie Psychoterapii,

ul. Bohaterów Warszawy 37( I p. pok. nr 7)

Busko – Zdrój

Gabinet czynny pn.- pt. w godz. 14:00 - 20:00

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszam na stronę

http://psychoterapiabusko.com.pl./

Odslon: 53037
Data ostatniej weryfikacji: 2012-03-01


Wróć do góry