swietokrzyskie.info


Czwartek, 01 grudnia 2022, Do końca roku 30 dni Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Strona główna > Katalog Firm >

F.P.H.U. EUDARCAP - czapki reklamowe, haft komputerowy

Zborówek 22
28-133 Pacanów
tel. +48 41 379 94 09
fax +48 41 379 94 05
Powiat: buski

Firma EUDARCAP produkuje czapki reklamowe. W ofercie posiadamy czapki baseballowe, czapki firmowe, czapki z daszkiem, czapki bez daszka, czapki z haftem, czapki polarowe oraz wiele innych.,czapki baseballowe,czapki firmowe,czapki z daszkiem,czapki bez daszka,czapki z haftem,czapki polarowe,kampanie reklamowe,haft,komputerowy,gadżetem reklamowym,strój,firmowy

Firma EUDARCAP produkuje czapki reklamowe.W ofercie posiadamy czapki baseballowe, czapki firmowe, czapki z daszkiem, czapki bez daszka, czapki z haftem, czapki polarowe oraz wiele innych. Tradycja szycia czapek w naszej firmie ma już ponad 35 lat, natomiast czapki reklamowe produkujemy od 1992 r.

Dzięki wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie naszych czapek staliśmy się firmą nr 1 na polskim rynku czapek reklamowych. Czapki firmy EUDARCAP wspomagają kampanie reklamowe największych firm w Polsce i jesteśmy z tego faktu bardzo dumni.

W naszych szwalniach zastosowaliśmy nowoczesną technologię. Zakup specjalistycznych linii technologicznych do produkcji danego asortymentu, w tym przypadku czapek spowodował dynamiczny rozwój naszej firmy.

Możemy wyprodukować dużo i szybko, jednocześnie zachowując stałą bardzo wysoką jakość czapek. Nasze czapki charakteryzują się również bardzo konkurencyjną ceną, wystarczy jeden telefon aby się przekonać.

Nanoszenie na odzież logo w technice haftu komputerowego stało się obecnie bardzo popularne, a w przypadku czapek jest standardem.

Dla większości usługowych hafciarni wykonanie dobrego haftu na czapkach jest bardzo trudne ze względu na to, że czapki nie stanowią płaskiego elementu lecz lekko okrągły co powoduje duże trudności przy prawidłowym mocowaniu haftowanego elementu w maszynie.

Firma nasza specjalizuje się w produkcji czapek dlatego nie ma takich problemów. Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami hafciarskimi zaprojektowanymi specjalnie do haftu na czapkach. Dlatego możemy zaoferować Państwu najlepszą cenę w połączeniu z super jakością.

Dlaczego czapki baseballowe?

Ponieważ czapki reklamowe są w tej chwili sprawdzonym i efektywnym sposobem promocji są niezbędnym gadżetem reklamowym, jak również i nieodzownym elementem stroju firmowego.

Czapki baseballowe są nie tylko rzeczą praktyczną, ale także - zwłaszcza w wypadku ludzi młodych - stałym elementem stylu ubierania się, dlatego w naszej kolekcji znajdą Państwo te czapki, które są dziś najbardziej modne i najchętniej noszone.

Czapki są jedynym elementem odzieży, który zawsze jest doskonale widoczny, zwraca na siebie uwagę i jest noszony niezależnie od pogody, a przez to doskonale spełnia swoją promocyjną rolę.

Mamy nadzieję, iż wkrótce dołączą Państwo do grona naszych Klientów, a my uczynimy wszystko, aby czapki z logo Państwa firmy lub produktu chciał nosić każdy.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy sukcesów
EUDARCAP


Odslon: 54213
Data ostatniej weryfikacji: 2007-04-01


Wróć do góry