swietokrzyskie.info

Niedziela, 04 grudnia 2022, Do końca roku 27 dni Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Strona główna > Katalog Firm >

DOMEX - ocieplanie budynków, pokrycia dachowe, rozbudowa domów

Młyny 127
28-100 Busko-Zdrój
tel. 510 929 650, 505 236 279
Powiat: buski

Domex to firma budowlana oferująca szeroki zakres usług ogólnobudowlanych. OFEROWANE USŁUGI: ocieplanie budynków, pokrycia dachowe, rozbudowa domów, rozbudowa poddaszy, wykończenia wnętrz, cięcie drewna, systemowe ocieplanie budynków. www.domex-dominik.pl,firma budowlana, firma remontowa, ocieplanie budynków, pokrycia dachowe, rozbudowa domów, rozbudowa poddaszy, wykończenia wnętrz, cięcie drewna, systemowe ocieplanie budynków, ocieplenie domu,

Firma Domex powstała w 2008 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Od początku stawialiśmy na rozwój oraz inwestycję w zaplecze sprzętowe. Dzięki temu firma Domex stała się solidną i cenioną firmą budowlaną na lokalnym rynku, która może sprostać każdemu zadaniu. Nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych usług oraz chętnie polecają nas znajomym.

Jako nowoczesna firma budowlana oferujemy Państwu szeroki zakres usług ogólnobudowlanych. Od 2010 roku firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję więźb dachowych i tarcicy oraz sprzedaż drewna. Od 2011 roku wykonujemy usługi z własnym sprawdzonym materiałem, ponieważ to tylko daje podstawę do uzyskania gwarancji na materiał i wykonaną usługę.

Zajmujemy się również sprzedażą drewna na więźby dachowe jak również drewna w klockach do samodzielnej przeróbki oraz sprzedażą samego materiału dociepleniowego i budowlanego. Naszym atutem jest oferowanie sprawdzonych produktów największej jakości w przystępnej cenie.

W związku z ciągłym zapotrzebowaniem rynku na coraz bardziej zróżnicowane wyroby budowlane i wykończeniowe systematycznie poszerzamy naszą ofertę.

 

OFEROWANE USŁUGI:

OFERTA HANDLOWA


Firma ,,Domex”, od początku swej działalności stawia na jakość i precyzje w każdym calu, co sprawia, iż  inwestycje realizowane przez naszą firmę spełniają najbardziej wymagające normy. Potwierdzają to otrzymane certyfikaty. Na bieżąco śledzimy informacje o jakości materiałów oraz nowoczesnych technikach budowlanych.

Kontakt
Domex
Firma Handlowo-Remontowo-Budowlana
Młyny 127, 28-100 Busko-Zdrój
tel. 510 929 650, 505 236 279
e-mail: info@domex-dominik.pl lub domex.dominik@poczta.fm

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.domex-dominik.pl

 


Galeria zdjec


Odslon: 44301
Data ostatniej weryfikacji: 2016-06-09


Wróć do góry