swietokrzyskie.info

Czwartek, 01 grudnia 2022, Do końca roku 30 dni Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Strona główna > Katalog Firm >

Centrum Psychoterapii i Mediacji AN-TER Anna Bernat

Radzanów 70E
28-100 Busko-Zdrój
tel. 603 313 375
Powiat: buski

Centrum Psychoterapii i Mediacji An-ter zajmuje się psychoterapią rodzinną, małżeńską, par, indywidualną oraz grupową. Oferuje ponadto możliwość rozwiązywania sporów w oparciu o jedną z alternatywnych form rozwiązywania konfliktów, jaką jest mediacja.,psychoterapia,terapia,gabinet,psychoterapia,terapia indywidualna,dorosłych,dzieci,młodzieży,psychoterapia,terapia małżeństw,par,psychoterapia,terapia rodzinna,konsultacja rodzinna,wsparcie terapeutyczne, interwencja kryzysowa,sesja,mediacja


Centrum Psychoterapii i Mediacji zajmuje się psychoterapią rodzinną, małżeńską, par, indywidualną oraz grupową.

Proces terapeutyczny prowadzony jest w podejściu systemowym, psychodynamicznym, bądź poznawczo - behawioralnym, a praca poddawana jest stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Psychiatrycznego.

Centrum An-Ter
oferuje możliwość rozwiązania sporów w oparciu o jedną z alternatywnych form rozwiązywania konfliktów, jaką jest mediacja.

Udział w spotkaniach z psychoterapeutą jest wskazany w przypadku przeżywania trudnych emocji i niejednokrotnie braku możliwości samodzielnego poradzenia sobie z nimi.

Pracujemy z:

Trudne jest jednoznaczne wskazanie kierunku pracy i przebiegu procesu terapeutycznego, gdyż każdy z nas jest kimś innym, miewa trudności w czymś innym, w odmienny sposób postrzega i doświadcza napotykane zjawiska. Ma inne potrzeby. Dzięki temu każdy z nas jest wyjątkowy. Jednak w sytuacjach kryzysowych – problematyczne staje się odnalezienie owej wyjątkowości. Warunkiem właściwego przebiegu procesu terapeutycznego jest motywacja do pracy i chęć do zmiany.

Psychoterapia objęta jest tajemnicą zupełną (udział oraz treść).

Udział w spotkaniach z mediatorem jest wskazany w przypadku chęci rozwiązania konfliktu, przy jednoczesnej możliwości wpływania wszystkich stron konfliktu – na jego satysfakcjonujące  rozwiązanie.

Mediacje prowadzone są w sprawach cywilnych, rodzinnych i nieletnich oraz karnych (m.in. rozwody, ustalenie opieki nad dziećmi, majątkowe).

Udział i ukończone kursy:

Kontakt:
tel: 603 313 375  (w przypadku braku możliwości prowadzenia rozmowy - oddzwaniamy)


Centrum Psychoterapii i Mediacji An-Ter Anna Bernat
Radzanów 70E
28-100 Busko – Zdrój

anna_bernat.jpg
Odslon: 34596
Data ostatniej weryfikacji: 2019-08-24


Wróć do góry