swietokrzyskie.info

Czwartek, 01 grudnia 2022, Do końca roku 30 dni Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Strona główna > Katalog Firm >

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro
28-100 Busko Zdrój
tel. 732 807 703
Powiat: buski

30 lat doświadczenia, szkoły w 37 krajach świata, doświadczeni i odpowiednio przygotowani nauczyciele, multimedialne wsparcie nauczania dla każdego ucznia(gry, aplikacje, radio, materiały do słuchania) to tylko niektóre atuty nowo otwartej szkoły języka angielskiego Helen Doron w Busku Zdroju. Znajdziecie nas na Placu Zwycięstwa 18 na 2 piętrze.,język angielski, angielski dla dzieci, helen doron busko, angieslki dla dzieci i młodzieży, angielski metodą helen doron, lekcje dodatkowe, angielski dla najmłodszych, 
angielski dla przedszkolaka, język angielski busko, szkoła języków, kursy językowe dl

30 lat doświadczenia, szkoły w 37 krajach świata, doświadczeni i odpowiednio przygotowani nauczyciele, multimedialne wsparcie nauczania dla każdego ucznia(gry, aplikacje, radio, materiały do słuchania) to tylko niektóre atuty nowo otwartej szkoły języka angielskiego Helen Doron w Busku Zdroju. Znajdziecie nas na Placu Zwycięstwa 18 na 2 piętrze.

 

helen_1.png 

Wielu rodziców i uczniów odwiedziło naszą szkołę na Dniach Buska w ostatni weekend wakacji. Mieliśmy okazję do rozmowy, zapoznania przyszłych uczniów z nauczycielami, rozdania materiałów informacyjnych i firmowych gadżetów. Teraz spotykamy się z dziećmi na lekcjach pokazowych i testach kompetencyjnych. Tworzą się już grupy, z zajęciami ruszamy od 9 września. Wkrótce dzieci, wyposażymy w zielone plecaczki z książkami i wiedzę, którą przemycamy w rekwizytach, zabawie i grach, własnoręcznie przygotowanych przez przygotowaną do pracy metodą Helen Doron kadrę.

helen_3.jpg 

Naszym atutem są ponadto nie tylko, przyjemne wnętrza, możliwość wypicia kawy w oczekiwaniu na dziecko, codzienne wsparcie dziecka w nauce, ale przede wszystkim małe grupy uczniów od 2 do 8 osób. Pokazujemy dzieciom jak można bawić się nauką angielskiego, a młodzieży oferujemy niestandardowe, ciekawe zajęcia. Przyjdź na 1 lekcję i zdecyduj, czy chcesz z nami zostać na rok, a może lata.

helen_2.jpg 

Na razie to początki szkoły, cieszymy się, że zainteresowanie jest tak duże, jednak nasze grupy nigdy nie mogą przekroczyć liczby 8 uczniów. Bardzo dbamy o komfort dziecka i profesjonalizm w nauczaniu. Mamy już grupę 2 latków, najstarsi nasi zapisani uczniowie mają 12 lat. Dla wszystkich gwarantujemy polubienie spotkań w naszej szkole. W planach mamy półkolonie językowe i wyjścia edukacyjne. Bardzo wszystkich zapraszamy do odwiedzenia naszej wyjątkowej lokalnej szkoły o światowym standardzie nauczania.

helen_4.jpg 

Więcej informacji pod nr tel 732 807 703Odslon: 46610
Data ostatniej weryfikacji: 2019-09-13


Wróć do góry