swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 06 lutego 2023, Do końca roku 328 dni Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty

Strona główna > Katalog Firm >

BUS CAR - szkoła jazdy, prawo jazdy kategorii A i B - Krzysztof Musiał

Busko - os. Świerczewskiego 1, Stopnica - ZSP ul. K. Wielkiego 23A
28-100 Busko-Zdrój
tel. 502 347 968, 41 378 19 53
Powiat: buski

Szkoła jazdy Bus Car - Krzysztof Musiał w swojej ofercie posiada kursy prawa jazdy na kategorię B. Ponadto prowadzimy kursy doszkalające przed egzaminem państwowym, a także oferujemy możliwość wykupienia kursu doszkalającego dla osób, które posiadają już prawo jazdy kategorii B.Swoją działalność prowadzimy w Busku-Zdroju oraz w Stopnicy. Szkoła jazdy Busko.,kurs nauki jazdy,bus-car,musiał,szkoła jazdy,word,szkola jazdy busko, prawo jazdy, kategoria B,nauka jazdy busko,szkolenia kierowców, plac manewrowy, dodatkowe godziny, egzamin na prawo jazdy, testy na prawo jazdy, tania nauka jazdy, dobra szkoła jazdy, i


Szkoła jazdy Bus Car
- Krzysztof Musiał to szkoła nauki jazdy z długoletnim doświadczeniem, została ona założona w 1992r.  Szkoła zajmuje czołowe miejsca w rankingach zdawalności w woj. świętokrzyskim.

W swojej ofercie posiada kursy prawa jazdy na kategorię A i B. Ponadto prowadzimy kursy doszkalające przed egzaminem państwowym, a także oferujemy możliwość wykupienia kursu doszkalającego dla osób, które posiadają już prawo jazdy kategorii B. Swoją działalność prowadzimy na terenie Buska-Zdroju oraz w Stopnicy,  gdzie posiadamy plac manewrowy oraz sale wykładowe. A swoim kursantom pomagamy w ustaleniu terminu egzaminu państwowego.

nauka_jazdy_musial001.jpg

Kurs prawa jazdy na kategorię B obejmuje: 30 godzin szkolenia teoretycznego oraz 30 godzin szkolenia praktycznego a kurs można rozpocząć już na trzy miesiące przed ukończeniem 18 r. ż. 

Kurs prawa jazdy na kategorię A obejmuje: 30 godzin szkolenia teoretycznego oraz 20 godzin szkolenia praktycznego a kurs można rozpocząć już na trzy miesiące przed ukończeniem 18 r. ż. 

Istnieje możliwość jednoczesnego ukończenia kursu na kategorię A i B.

nauka_jazdy_musial002.jpg 

Przed rozpoczęciem szkolenia każdy kursant poddaje się badaniu lekarskiemu i otrzymuje zaświadczenie o zdolności do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Badanie to odbywa się w Ośrodku Szkoleniowym.

Oferujemy szkolenie expresowe/ indywidualne, które daje możliwość ukończenia kurs w niespełna trzy tygodnie.

 

BUS CAR - Szkoła jazdy - Krzysztof Musiał
tel. 502 347 968, 41 378 19 53

Busko - os. Świerczewskiego 1, 28-100 Busko-Zdrój
Stopnica -  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych,
ul. Kazimierza Wielkiego 23A, 28-130 Stopnica,
Wyświetl większą mapę

 

 

Galeria zdjec


Odslon: 55877
Data ostatniej weryfikacji: 2016-06-10


Wróć do góry