swietokrzyskie.info

Niedziela, 29 stycznia 2023, Do końca roku 336 dni Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei

Strona główna > Katalog Firm >

BIURO RACHUNKOWE Paulina Federowicz - księgowość, kadry i płace, rozliczenia

Plac Józefa Piłsudskiego 22 (DH MAJKA)
28-130 Stopnica
tel. 502402285
Powiat: buski

Nasze Biuro Rachunkowe pragnie być partnerem zarówno dla małych i średnich oraz dużych przedsiębiorstw, które rozumie ich potrzeby i wspiera w rozwoju, zapewniając bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej poprzez świadczenie kompleksowej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, przy zachowaniu korzystnych cen, ustalonych i dopasowanych indywidualnie do każdego klienta. Posiadamy wykupioną polisę OC w PZU S.A., tym samym dajemy Państwu 100% gwarancji na świadczone przez nas usługi,biuro rachunkowe Stopnica, księgowość Stopnica,podatki stopnica, ZUS, kadry i płace,PIT, CIT, ZUS, VZM-1,Inne, księgowa w stopnicy, usługi księgowe, usługi kadrowe, paulina federowicz księgowa stopnica,

 

Nasze Biuro Rachunkowe pragnie być partnerem zarówno dla małych i średnich oraz dużych przedsiębiorstw, które rozumie ich potrzeby i wspiera w rozwoju, zapewniając bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej poprzez świadczenie kompleksowej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, przy zachowaniu korzystnych cen, ustalonych i dopasowanych indywidualnie do każdego klienta. Posiadamy wykupioną polisę OC w PZU S.A., tym samym dajemy Państwu 100% gwarancji na świadczone przez nas usługi. Właścicielka Biura jest Członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce pod nr 11-57/2014 ,dzięki czemu stale podnosimy swoje kwalifikacje i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami w przepisach prawa podatkowego. Nasz stały kontakt z kancelarią prawniczą oraz doradcą podatkowym i biegłymi rewidentami daje Państwu gwarancję wsparcia w każdej sytuacji.

BIURO RACHUNKOWE PAULINA FEDEROWICZ oferuje usługi w zakresie:


KSIĘGOWOŚĆ:

Ponadto w cenie usługi księgowej zapewniamy:

SPRAWY KADROWE, PŁACOWE, ZUS:

INNE USŁUGI:


Oferta Biura kierowana jest na obsługę firm, jak i również osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Przy wykorzystaniu najnowszych oprogramowań księgowych i kadrowo-płacowych oferujemy sprawną obsługę Klienta, zawsze dotrzymujemy umówionych terminów i rzetelnie wywiązujemy się z obowiązków wynikających z umowy. Dodatkowym atutem są zawsze bardzo korzystne ceny i promocje !


Zapraszamy do współpracy!!!


BIURO RACHUNKOWE Paulina Federowicz

Plac Józefa Piłsudskiego 22 (DOM HANDLOWY MAJKA, I PIĘTRO, nad sklepem „Groszek”)
28-130 Stopnica
tel. 502 402 285 mail: pf-biuro@wp.plOdslon: 31789
Data ostatniej weryfikacji: 2014-08-14


Wróć do góry