swietokrzyskie.info

Czwartek, 01 grudnia 2022, Do końca roku 30 dni Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Strona główna > Katalog Firm >

AKWEDUKT - Łazienka Kuchnia

ul. Batorego 22
28-100 Busko-Zdrój
tel. 41 378 73 63
Powiat: buski

Nasz sklep specjalizuje się w wyposażeniu łazienek i kuchni Posiadamy bardzo szeroką ofertę produktów. Zapraszamy ul. Batorego 22 28-100 Busko-Zdrój.,łazienka, kuchnia, bateria, umywalka, miska wisząca, kompakt, zlewozmywak, szafka łazienkowa, kabina prysznicowa, brodzik, stelaż wc, dodatki łazienkowe, płytki ceramiczne, bateria kuchenna, wentylator łazienkowy, deszczownia, natrysk, wanna, lustro. bate

akwedukt.jpg

Początki Naszej firmy sięgają roku 1997. Podstawowym profilem naszej działalności jest sprzedaż wszelkiego rodzaju artykułów niezbędnych do komfortowego i estetycznego urządzenia tych najbardziej niezbędnych pomieszczeń w każdym domu. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów o zróżnicowanych potrzebach, gustach i możliwościach finansowych, mamy w swojej ofercie niezwykle atrakcyjną i szeroką gamę produktów wielu znanych polskich i zagranicznych producentów. Znajdziecie Państwo w naszej ofercie:

Sklep nasz AKWEDUKT Łazienka Kuchnia jest Salonem GOLD firmy ROCA. Zakupy w naszej firmie są rekomendowane przez firmę ROCA. Dzięki uzyskaniu statusu GOLD klienci którzy zdecydują się na zakup produktów ROCA otrzymują przedłużoną gwarancje. Dla przykładu zakup ceramiki sanitarnej premiowany jest przedłużeniem gwarancji z 5 do 10 lat. Atrakcyjne warunki gwarancji nasi klienci otrzymują również na zakupy pozostałych produktów firmy ROCA. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie producenta lub w naszym sklepie.

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm a także otwartość na nowe technologie i style pojawiające się w branży służą naszemu rozwojowi i pozwalają nieustannie poszerzać horyzonty.

Jednym z naszych najważniejszych celów jest zadowolenie klienta, dlatego chętnie i życzliwie podejmujemy próby rozwiązania trudnych i nietypowych zagadnień.

akwedukt1.jpg

Zapraszamy!

AKWEDUKT Łazienka Kuchnia
ul. Batorego 22
28-100 Busko-Zdrój
tel. 41 378 73 63
akwedukt@interia.pl
www.akwedukt-lazienki.pl
Galeria zdjec


Odslon: 95809
Data ostatniej weryfikacji: 2017-11-24


Wróć do góry