swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 06 lutego 2023, Do końca roku 328 dni Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty

Strona główna > Katalog Firm >

Agencja Turystyczna DAL - wakacje, urlop, wycieczki autokarowe, zagraniczne, zwiedzanie jednodniowe

ul. Łagiewnicka 98
28-100 Busko-Zdrój
tel. tel. (41) 378 60 56 (po 20)
fax fax (41) 378 60 56
Powiat: buski

BIURO TURYSTYCZNE DAL -wycieczki dla kuracjuszy, szkół i zakładów pracy. Wynajem autokarów. Przewozy zagraniczne do wielu krajów Europy. Tanie latanie. Wycieczki autokarowe zagraniczne, zwiedzanie Ponidzia, świętokrzyskiego, Krakowa, Wieliczki. 


,Wycieczki,wycieczka,dal,agencja turystyczna,kuracjusz,turystyczne,wycieczki zagraniczne, autokarowe,święty krzyż,jaskinia raj,Kraków,śladami papieża,Wadowice,Wieliczka,Częstochowa,jasna góra,Pińczów,pondzie expres,wczasy,dwudniowe,całodniowe,biuro podróży

 

USŁUGI TURYSTYCZNE - Wycieczki dla kuracjuszy, szkół i zakładów pracy. Wynajem autokarów. Przewozy zagraniczne do wielu krajów Europy. Tanie latanie.

 

Wycieczki dla szkół

Zgłoszenia telefoniczne lub listowne

Po zgłoszeniu przyjadę do Wychowawcy Klasy i Młodzieży, udzielę pełnych informacji i wspólnie będziemy się przygotowywali do wycieczki. Proponuję państwu kilkadziesiąt wycieczek. Można je rozplanować na kilka lat. Większość zamówień dotyczyć będzie pojedynczych wycieczek. W związku z tym, że ograniczone są możliwości tanich noclegów i wynajmowania tańszych autokarów, proszę o wcześniejsze zgłaszanie wycieczek.

WSZYSTKIE WYCIECZKI PROWADZONE SĄ PRZEZ PRZEWODNIKÓW NAJWYŻSZYCH KLAS

WYŻYWIENIE
W miejscu noclegu młodzież może przygotować kolację i śniadanie. Obiady będą na trasie wcześniej rezerwowane. Grupa płaci za obiad (bez marży pośrednika). Jest możliwość rezerwacji pełnego wyżywienia w restauracjach i barach.

NOCLEGI
Wycieczki oparte są o bazę Schronisk Młodzieżowych lub podobnych tanich noclegów. Należy ze sobą zabrać śpiwór lub (wygodniej) dwa prześcieradła i poszewkę na poduszkę. Koce są na miejscu. Sale noclegowe kilku i kilkunastoosobowe. Jest możliwość rezerwacji noclegów w hotelach i pensjonatach. Noclegi takie są jednak droższe.


PROPONOWANY PROGRAM WYCIECZEK MOŻE ULEGAĆ ZMIANIE, WEDŁUG ŻYCZEŃ KLIENTA.

MOŻLIWA JEST TAKŻE ORGANIZACJA INNYCH WYCIECZEK NIE OBJĘTYCH NINIEJSZĄ PROPOZYCJĄ.


KOSZTY UCZESTNICTWA


W cenie wycieczki obliczonej na jednego uczestnika uwzględnione są koszty autokaru, przewodnika, ubezpieczenia, biletów wstępu, parkingów, noclegów, a więc wszystkie koszty oprócz wyżywienia. Cena wycieczki obliczona jest na 56-osobowy autokar: 52 uczestników + 4 opiekunów. Podane ceny obliczone są na wycieczkę wyjeżdżającą z Buska. Opiekunowie i wychowawcy uczestniczą w wycieczce bezpłatnie i otrzymują od AT "DAL" dietę dzienną w wysokości 25,00zł. Ceny obliczone są wg kosztów na dzień 15 styczeń 2011 roku. (Koszty wycieczki mogą ulec zmianie).


Wycieczki dla kuracjuszy

Agencja Turystyczna "DAL" proponuje kuracjuszom wiele atrakcyjnych wycieczek autokarowych. Wycieczki zawsze dostosowane są do pory roku i możliwości kuracjuszy. W propozycjach podany jest czas trwania wycieczki oraz ilość przejechanych autokarem kilometrów.Agencja Turystyczna "DAL"

28-100 Busko-Zdrój
ul. Łagiewnicka 98
Tel./fax (41) 378 60 56 (po 21-tej)
Tel. kom. 604-445-171
Odslon: 104929
Data ostatniej weryfikacji: 2015-03-02


Wróć do góry