swietokrzyskie.info


Wtorek, 04 października 2022, Do końca roku 88 dni Imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii

Strona główna > Katalog Firm >

Kategorie: Żłobki /

Żłobek Smerfik - bezpieczny „dom daleko od domu”

Ul. Ppłk-a Srogiego 1
28-100 Busko-Zdrój
tel. 41 378 3512
Powiat: buski

Małe dzieci rosną i uczą się każdego dnia. Zapewniamy bezpieczny „dom daleko od domu”, w którym najmłodsi odkrywają świat, ucząc się poprzez zabawę. Przygotowaliśmy program żłobka z myślą o najmłodszych, który pozwoli kształtować w maluszkach umiejętności na całe życie, tak, jak powstają budowle z klocków. ,żłobek, busko, zapisy do żłobka, prywatny żłobek, opieka nad dzieckiem,

 

Małe dzieci rosną i uczą się każdego dnia. Zapewniamy bezpieczny „dom daleko od domu”, w którym najmłodsi odkrywają świat, ucząc się poprzez zabawę. Przygotowaliśmy program z myślą o najmłodszych, który pozwoli kształtować w maluszkach umiejętności na całe życie, tak, jak powstają budowle z klocków.

Doceniamy Państwa zaufanie powierzone nam w edukację i opiekę nad Waszymi dziećmi. Jesteśmy gotowi na to, aby łatwo i w naturalny sposób Wasze dziecko zaadaptowało się w naszym żłobku.

Bezpieczeństwo i nauka to nasz priorytet.

Dowiedz się, w jaki sposób praca z najmłodszymi w obrębie pięciu obszarów naszego programu zapewni Twojemu dziecku nieskończoność możliwości do nauki  i wszechstronnego rozwoju.

KOMUNIKOWANIE SIĘ

Pomagamy dziecku wzbudzić zainteresowanie innym osobami.
Rozmawiamy z maluszkami; komunikujemy się werbalnie oraz za pomocą niewerbalnych gestów; opowiadamy bajki i śpiewamy piosenki w celu wykształcenia umiejętności komunikowania się; prezentujemy ilustrowane książki jako podstawę do budowy związków pomiędzy dźwiękami, obiektami i słowami.

BUDOWANIE SIŁY UMYSŁU
Przygotowujemy dziecko do myślenia i wyciągania wniosków.
Pomagamy maluszkom poprzez zabawę odkrywać takie koncepcje jak: przyczyna-skutek, próba-błąd oraz trwałość przedmiotów; dostarczamy wszystkie niezbędne materiały do odkrywania różnorodnych kolorów, wielkości, kształtów; zachęcamy najmłodszych do wykorzystywania wszystkich pięciu zmysłów w odkrywaniu świata.

zlobek_smerfus001.JPGZDOBYWANIE PRZYJACIÓŁ
U podstaw naszego programy leży rozwijanie pełnych ufności relacji z innymi.
Z wrażliwością i uwagą odpowiadamy na potrzeby dziecka; używamy słów, mimiki, oraz kontaktu wzrokowego w celu komunikacji; wykorzystujemy zdjęcia rodzinne w celu promowania samoświadomości dziecka, aby w żłobku czuło się dobrze i bezpiecznie, zupełnie jak w domu.

DBANIE O ZDROWE CIAŁO
Pomagamy dziecku udoskonalać zdolność poruszania się i koordynacji ruchowej.
Wspieramy dziecko przy chodzeniu na czworakach, stawaniu, chodzeniu; umożliwiamy rozwój umiejętności motorycznych w zabawie klockami oraz ze specjalnymi, dostosowanymi do wieku zabawkami; zaspokajamy indywidualne potrzeby dziecka związane z odpoczynkiem oraz zdrowym jedzeniem.

ROZWIJANIE KREATYWNOŚCI
Zachęcamy maluszków do wyrażania własnej indywidualności.
Dostarczamy wszelkie materiały promujące artystyczne poszukiwania oraz kreatywność; zachęcamy do zabaw z kartami obrazkowymi oraz pluszakami, wykorzystujących dziecięcą wyobraźnię; wspieramy wyrażanie własnej osobowości poprzez ruch i muzykę.

zlobek_smerfus003.JPG


        
Wyjątkowość i specyfika naszego programu ma na celu:


Żłobek Smerfik
Ul. Ppłk-a Srogiego 1
28-100 Busko-Zdrój
Tel. 41 378 3512


Zapraszamy na naszą stronę internetową:
www.przedszkolesmerfus.pl

Galeria zdjec


Odslon: 27279
Data ostatniej weryfikacji: 2014-04-15

Nowe Firmy w Katalogu

OgłoszeniaImprezy, wydarzenia

Wróć do góry