swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 13 lipca 2020, Do końca roku 171 dni Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Strona główna > Katalog Firm >

Kategorie: Zespoły muzyczne /

Zespół muzyczny „MAXIMUSIC” Kielce, Kraków, Katowice

Prusa 6
28-100 Busko-Zdroj
tel. 512121117, 602821970
Powiat: buski

Zespół „MAXIMUSIC” oferuje oprawę muzyczną na wesele, studniówkę, bankiet, festyn i wszelkie imprezy okolicznościowe na których dobra muzyka jest niezbędna. Gramy na terenie całego woj. świętokrzyskiego jak i również województw ościennych: Kielce, Kraków, Katowice.,zespół muzyczny na wesele, zespół muzyczny na studniówkę, kapela na bankiet, zespół na choinkę, zespół na festyn, 
orkiestra weselna, dobry zespół weselny, kapela, zespół MAXIMUSIC, MAKSIMUSIK

Zespół muzyczny „MAXIMUSIC” działa na terenie Buska Zdroju, ale dojazd w najodleglejsze zakątki południowej Polski nie stanowi dla nas żadnego problemu, a miasta takie jak Kielce, Kraków czy Katowice są bardzo często przez nas odwiedzane.

Wieloletnia praktyka przy obsłudze muzycznych imprez takich jak wesele, bankiet , studniówka, dancing, bal sylwestrowy sprawia że imprezy są udane a nasz zespół jest zawsze miło wspominany.

Jesteśmy zespołem muzycznym, który wykonuje covery znanych utworów wszystkich pokoleń tylko i wyłącznie we własnych aranżacjach. Nasz zespół ma na koncie setki zagranych imprez muzycznych z których każdy gość wychodzi zadowolony! W repertuarze mamy przeboje w języku polskim, angielskim, włoskim i rosyjskim. Gramy utwory Demisa Roussosa, Louisa Armstronga, Elvisa Presleya i przede wszystkim polskich znanych i lubianych wykonawców: Krawczyka, Piaska, Czerwonych Gitar i wielu innych wykonawców polskiej sceny także rockowej. Jesteśmy ze świętokrzyskiego, a więc gramy również muzykę ludową i biesiadną. Choć nikt z naszego zespołu nie ma udokumentowanego wykształcenia muzycznego, to wszyscy robimy to od dziecka i dla tego robimy to tak dobrze. Angażując nasz zespół zapewniają państwo sobie oprawę muzyczną na wysokim poziomie. Jesteśmy gwarantem udanej imprezy i sukcesu organizacyjnego.

Zapraszamy do wysłuchania  utworu Petite Fleur (instrumentalnie) w naszym wykonaniu

 


KONTAKT:
E-mail maximusic@o2.pl
Paweł        512 121 117
Grzegorz  602 821 970
Leszek      506 361 553

Utwory w naszym wykonaniu znajdują się pod adresem:
http://maximusic.wrzuta.pl


Galeria zdjec


Odslon: 35983
Data ostatniej weryfikacji: 2015-02-09


Wróć do góry