Ruszyły zapisy na Półmaraton Buski!
2022-05-25 15:35:52

Drodzy Biegacze, Drogie Biegaczki! Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju z radością informuje, że ruszyły zgłoszenia elektroniczne do Półmaratonu Buskiego, który odbędzie się 28 sierpnia 2022 r.


Bieg rozpocznie i zakończy się na Stadionie Miejskim przy ul. Kusocińskiego, a jego trasa przebiegała będzie głównie przez uzdrowiskową część miasta. Oprócz urokliwych widoków, próby charakteru i świetnej zabawy podczas biegu, na mecie czekać będą liczne atrakcje i cenne nagrody dla najwytrwalszych zawodników.

Zapraszamy nie tylko profesjonalistów, ale także wszystkich amatorów biegania.  Szczegółowe informacje dotyczące półmaratonu oraz regulamin dostępne są na stronie BOSIR www.bosir.busko.pl oraz na elektronicznej stronie zapisów www.online.datasport.pl.

Pierwsza tura zapisów trwa tylko do 20 czerwca.

Zobacz

28 sierpnia – zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu, dołączcie do nas i sprawdźcie siłę swojego charakteru na dystansie 21 km. Jeszcze jest czas na przygotowanie, podejmijcie wyzwanie, nie może was zabraknąć! Na starcie zacni uczestnicy, a na mecie wiele niespodzianek. Zapisy ruszą już wkrótce, zapraszamy do śledzenia naszej strony - bosir.busko.pl oraz fanpage na facebooku – bosir.busko

Widzimy się na starcie!
http://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=34112