Ferie w mieście nie muszą być nudne
2022-01-25 09:46:18

W czasie tegorocznych ferii, w ramach szerokiej oferty rekreacyjno-sportowej, przygotowanej wspólnie przez: Miasto i Gminę Połaniec, Eneę Elektrownię Połaniec, Szkołę Podstawową im. T. Kościuszki w Połańcu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Połańcu, we współpracy z MKS CZARNI Połaniec, stworzono dla dzieci i młodzieży szkolnej wiele propozycji spędzania wolnego czasu.


Między innymi sekcja zapaśnicza  klubu zaproponowała „ferie na macie”. Jest to oferta dla tych, którzy korzystając z wolnego czasu, chcieliby się dowiedzieć coś więcej na temat tej dyscypliny i być może, w przyszłości zacząć trenować zapasy. Z drugiej strony zapraszamy również wszystkich tych, którym nie obca jest idea „w zdrowym ciele, zdrowy duch” i chcą poprzez ćwiczenia na macie poprawić swoją kondycję fizyczną.

 Zobacz

Treningi zapaśnicze mogą być początkiem kariery sportowej każdego dziecka lub przygotować go do uprawiania innych dyscyplin sportu, więc zapraszamy na kolejne zajęcia w środę, czwartek, piątek o godzinie 16:00.

Większość zajęć dla dzieci to treningi ogólnorozwojowe z elementami zapasów oraz akrobatyki. Są one zaplanowane w ten sposób, aby przez ćwiczenia, które bardziej przypominają zabawę, dzieci mogły odkryć, że aktywność fizyczna daje radość, aby przekonały się, że chwile spędzone bez smartfona czy laptopa, mogą dać im dużo satysfakcji.

Przygotowany przez nas program treningowy to efekt wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi, które jest podparte sukcesami naszych najmłodszych zawodników” -  powiedział Tadeusz Szkwarek, który wraz z Henrykiem Skotnickim, prowadzi dodatkowe zajęcia z dziećmi nienależącymi do sekcji zapaśniczej.

 Zobacz

Zobacz

Zapraszamy na treningi ogólnorozwojowe z zapasami pod hasłem ferie z ENEĄ na sportowo.


http://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=33790