Komplet medali wywalczyli Zapaśnicy z Połańca
2021-12-31 09:00:03

W ostatni wtorek kończącego się 2021 roku w Chęcińskiej hali "Pod Basztami"rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. W turnieju brali udział najmłodsi adepci zapasów w stylu wolnym reprezentujący siedem klubów, głównie z województwa świętokrzyskiego.

Barwy Czarnych Połaniec na turnieju reprezentowało czterech zawodników i dwie zawodniczki. I tak w grupie młodzików (12-14 lat) wystąpili: Natalia Brzezińska, Jakub Szkwarek, Hubert Ostrowski i Kuba Grabda. Natomiast w grupie najmłodszych (10-11 lat) znaleźli się Zuzanna Kwiecień i  Jan Witek.

Zobacz

Każdy zawodnik Miejskiego Klubu Sportowego CZARNI Połaniec, uczestniczący w tej sportowej imprezie, wrócił z medalem. W rezultacie w klasyfikacji drużynowej dziewcząt zajęliśmy trzecie miejsce, a wśród chłopców czwarte.

W klasyfikacji indywidualnej w grupie wstępnego szkolenia (10-11 lat) na dwoje startujących zawodników zajęliśmy dwa pierwsze miejsca: