Ostanie dni Przedsprzedaży Mieszkań na Osiedlu Młyńska Ogrody 2
2022-01-27 10:45:47

Deweloper Deve Invest z Buska-Zdroju podsumowuje sprzedaż mieszkań na 2 swoich inwestycjach. Ma się czym pochwalić bo Osiedla "Młyńska Ogrody" i "Młyńska Ogrody 2" to najpopularniejsze inwestycje mieszkaniowe ostatniego roku.Sprzedaż rozpoczęła się 27.01.2021r. i w niespełna 12 miesięcy 158 mieszkań znalazło już nabywców. 

 Zobacz

DEVE INVEST LIDEREM SPRZEDAŻY

Pytamy współwłaścicieli firmy Deve Invest Sp. z o.o. Pana Szymona Brycha oraz Panią Marzenę Janicką co przesądziło o sukcesie firmy?

- Od samego początku wizja projektu opierała się na stworzeniu idealnego miejsca do zamieszkania i wypoczynku, osiedla miały być zlokalizowane blisko centrum jak i strefy uzdrowiskowej aby projekt skierowany był do szerokiego grona klientów. I to się sprawdziło, doskonale trafiliśmy z lokalizacją naszych inwestycji – oferta trafiła przede wszystkim do lokalnej społeczności ale i do osób z poza naszego regionu którzy zakupili mieszkania w Busku Zdroju w celach rekreacyjnych, by móc częściej odwiedzać nasze miasto i korzystać w pełni z jego walorów. Niewątpliwie na tak ogromną sprzedaż złożyły się dodatkowo czynniki zewnętrzne: sytuacja w kraju związana z pandemią, wysoka inflacja oraz fakt, że w ostatnim czasie kurort Busko Zdrój jest na topie dzięki trafionym inwestycjom gminnym.

Do projektu przygotowywaliśmy się ok. 10 miesięcy, przeanalizowaliśmy lokalny rynek i wiedzieliśmy, że jeżeli chcemy zaistnieć na rynku musimy stworzyć produkt jakiego nie ma w naszym mieście,  wzorowaliśmy się na działaniach innych deweloperów, korzystaliśmy z doradztwa najlepszych specjalistów w kraju i dopiero po tak szerokiej analizie stworzyliśmy wizję naszych osiedli które wyróżnią się na tle innych realizowanych projektów wielorodzinnych.

Zobacz

Jeżeli to nie tajemnica to proszę o przedstawienie czytelnikom głównych założeń firmy oraz cech które wyróżniają wasze inwestycje od pozostałych:      

Oczywiście, że to nie tajemnica. Osiedla wielorodzinne powstawały w Busku Zdroju ponad 30 lat temu tak więc wiedzieliśmy, że jest bardzo duże zapotrzebowanie na nowe mieszkania. Dlatego też głównym założeniem firmy było wybudowanie całych osiedli a nie pojedynczych budynków wielorodzinnych wkomponowanych w istniejącą zabudowę. W tym celu kupiliśmy prawie 2,5ha gruntów w jednym obszarze. Wiedza w połączeniu z doświadczeniem które zdobywaliśmy  latami przy realizowaniu obiektów komercyjnych oraz przy współtworzeniu innych projektów wielorodzinnych w Busku Zdroju które w rezultacie zrealizował nasz  zaprzyjaźniony ogólnopolski deweloper pod firmą „Inwestycje Rogala” zaprocentowała. Zdawaliśmy sobie sprawę, że do realizacji tak dużego przedsięwzięcia niezbędne są solidne ekipy budowlane oraz bardzo duże środki finansowe. Dlatego też zanim na dobre rozpoczął się w Busku Zdroju boom budowlany nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi wykonawcami oraz bankami. Nasze osiedla zostały zaprojektowane jako niskoenergetyczne co sprawia, że będą jednymi z najtańszych w utrzymaniu. Realizowane są z dala od głównych dróg w prestiżowej dzielnicy miasta w rejonie ul. Młyńskiej i ul. Sady co gwarantuje mieszkańcom spokój. Zarówno osiedle „Młyńska Ogrody” jak i „Młyńska Ogrody 2” będą w całości ogrodzone i monitorowane co przekłada się na bezpieczeństwo mieszkańców. Na terenie osiedli urządzimy strefę rekreacyjną ze skwerami zielonymi, placem zabaw, altaną, grillem oraz parkingi dla mieszkańców. Dodatkowo za zgodą Gminy Busko Zdrój dla mieszkańców oraz odwiedzających gości wybudujemy parkingi przed osiedlami - ok. 50 miejsc postojowych.

Zobacz

Obserwując buski rynek mieszkaniowy śmiem stwierdzić, że Wasza firma została liderem sprzedaży nowych mieszkań w Busku Zdroju.

Zgadza się - nie będziemy ukrywać, że bardzo nas to cieszy, wszystko to o czym wcześniej mówiliśmy przełożyło się na największą sprzedaż w regionie. W niespełna rok klienci nabyli bądź podpisali z nami umowy rezerwacyjne na 158 mieszkań. W rezultacie podpiszemy 175 umów, gdyż mamy jeszcze 17 wolnych lokali. Te 175 umów to jest 175 naszych zobowiązań! Wszyscy doskonale wiemy, że wraz z wysoką inflacją wszystko drożeje, w szczególności paliwa, energia oraz materiały budowlane co powoduje, że koszt wytworzenia przez nas dobra stale rośnie. Z uwagi na dużą skalę przedsięwzięcia nasza firma jest i tak w o tyle dobrej sytuacji, że z wyprzedzeniem kupujemy materiały budowlane bądź mamy możliwość ich kontraktowania z gwarancją ceny i dzięki temu w dalszym ciągu możemy oferować klientom mieszkania w najniższych cenach na rynku.  Bardzo dziękujemy za pochlebne słowa jednak na otwieranie szampana musimy jeszcze poczekać. Przed nami 2 lata bardzo ciężkiej pracy. Korzystając z okazji chcemy podziękować naszym klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli i życzyć wszystkiego najlepszego w 2022r., zapraszamy również do kontaktu inne osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania w Busku Zdroju. 
    

UWAGA: Promocja trwa do 31.01.2022r
  przy dokonaniu rezerwacji  mieszkania Miejsce Postojowe GRATIS!!!

mlynska_ogrody_2.jpg

Rezerwacji można dokonać pod nr telefonu: 530-121-555, na stronie www.deveinvest.pl oraz w biurze sprzedaży firmy na osiedlu Sikorskiego 10B w Busku Zdroju w godzinach 10-17 oraz w sobotę 10-13.

 Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

 Zobacz

/Artykuł sponsorowany/

http://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=33612