Licytacje dla Damiana Brońskiego!
2021-02-17 15:45:03

Pilna pomoc potrzebna! Damian Broński 31-letni mieszkaniec Stopnicy, chorujący na chłoniak śródpiersia potrzebuje pomocy w zbieraniu środków na nierefundowane leczenie onkologiczne. Każda złotówka, każda pomoc jest bezcenna gdy toczy się walka o życie.


Na Facebooku powstała "Grupa Licytacje dla Damiana Brońskiego" 

Grupę założono, aby pomóc mężczyźnie, który walczy ze wznową nowotworu śródpiersia (PMBCL). Organizatorzy pragną, aby grupa miała wydźwięk nie tylko lokalny, ale także ogólnopolski – kto może niech pomaga Damianowi. Zapraszajcie do grupy wszystkich swoich znajomych. Każdy może pomóc!

Licytuj i pomagaj!!! Bazarek jest mega bogaty: miody, nalewki, biżuteria, rękodzieło i wiele, wiele innych ciekawych licytacji.

Ale my szczególnie polecamy vouchery na wyjątkową wycieczkę 4x4 - OFF ROAD

Miłośnicy buskich terenówek zapraszają do swoich maszyn. W umówioną niedzielę będzie zorganizowany przejazd z super ekipą, fajnymi samochodami i mega emocjami. Koniec licytacji 21 lutego 2021r. o godz. 20:00  Cena  wywoławcza 50zł. Nie czekaj! Licytuj! Mega przygoda w szczytnym celu!

Uwaga OFF ROAD wciąga !!!

Zobacz

Więcej o walce Damiana ze śmiertelną chorobą pisaliśmy w poprzednim artykule: http://www.busko.com.pl/rodzina-kontra-rak-,,1,14,1,31884,n.html

 Zobacz


Na stronie uruchomionej zbiórki: https://www.siepomaga.pl/damian-bronski możemy poznać historie walki Damiana Brońskiego z chorobą!

 Zobacz

Apelujemy o pomoc dla Damiana  Brońskiego! Każda pomoc jest ważna! Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/damian-bronski

red.

 

 

 

 

http://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=31917