Ruszyła rezerwacja biletów na 'Noce na Zamku w Chęcinach'
2020-07-02 13:51:31

Mocno wyczekiwana „Noc na Zamku w Chęcinach” odbędzie się już 10 lipca! Dla zwiedzających przygotowano mnóstwo nowości i dodatkowych atrakcji! Tegoroczne edycje zostały ożywione świeżym scenariuszem z jeszcze większym wachlarzem pozytywnych emocji!


W informacji prasowej organizatorzy informują: "Ze względu na sytuację epidemiologiczną w maju i w czerwcu niestety nie mogliśmy Państwa uraczyć wieczorną dawką niezapomnianych wrażeń. Ale nic straconego! Wracamy z podwojoną siłą! Zaplanowaliśmy 4 edycje  „Nocy na Zamku w Chęcinach!

Dwie w lipcu – 10 i 24 oraz dwie w sierpniu – 14 i 28! Wszystkie nabrały nowego wymiaru! Nadal nie będziecie się nudzić! Znowu nasycimy Was historią i pakietem niezapomnianych atrakcji! Oprócz tego przeniesiemy wszystkich w prawdziwą podróż w czasie!
Będą pokazy artyleryjskie, duch Białej Damy, pokazy tańców dawnych czy prezentacja strojów historycznych! Nowości będą mi.in. opowieści przy ognisku! Dodatkowo zaskoczymy Państwa niezapomnianymi  scenkami tematycznymi z dużą dawką humoru!

Noc na Zamku to unikatowa impreza w skali krajowej! Największą grupę uczestników wydarzenia stanowią rodziny z dziećmi. Aby zwiedzić warownie w tak niesamowitych okolicznościach turyści przyjeżdżają z całej Polski! Często się zdarza, że nawet 2 tygodnie przez planowaną imprezą bilety są już zarezerwowane! Dlatego zapraszamy do zamawiania terminów już dziś!"

 Zobacz


UWAGA! WAŻNE! Zmieniły się warunki rezerwacji!
Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów! Zapraszamy do telefonicznej i mailowej rezerwacji! Ilość miejsc ograniczona!
Tel. 41 308 00 48, e-mail: biuro@zamek.checiny.pl
Szczegóły dotyczące wydarzenia są dostępne na naszej stronie www.zamek.checiny.pl w zakładce NOCE NA ZAMKU.

Zapraszamy!http://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=30849