Wygrana AKS 1947 Busko-Zdrój z HETMAN Włoszczowa
2020-07-28 09:40:53

Mecz IV Ligi Świętokrzyskiej rozegrany w niedzielę, 26 lipca 2020 zakończył się wygraną AKS 1947 Busko-Zdrój. Buska drużyna pokonała drużyną HETMAN Włoszczowa 2:1.

Bramki dla AKS zdobyli Mateusz Janiec i Piotr Gardynik.

Zobacz

Zobacz

Skład: Szcześniak, Bandura, Mika ( 70 Florczyk), Radwański, Piwowarski (Rodak), Pietras, Sinkiewicz, Kowalski, Janiec, Gardynik (60 Raczyński), Karasek

Trener Mariusz Arczewski: "Dobry mecz pod względem taktycznym, gdyby nie strata bramki w 96 minucie oraz sprokurowanie 100% sytuacji w 1 minucie mógłbym się pokusić o stwierdzenie, że zagraliśmy tak jak chcieliśmy. Skuteczność nie tylko dziś, ale i przed tygodniem nie jest naszą mocną strona – jest nad czym pracować. Nie gramy jeszcze na takim poziomie jak byśmy chcieli - ale będziemy; nie wykorzystujemy sytuacji, które stwarzamy, ale za chwilę będziemy je wykorzystywać. Jestem przekonany, że z każdym treningiem i z każdym meczem nasza gra będzie wyglądała jeszcze lepiej. Najważniejsze, że zespół w końcu zrozumiał, że będziemy wygrywali tylko w tedy gdy będziemy trzymać się razem".