Bardzo ważne zwycięstwo w Opolu. Maxfarbex wygrywa z Odr± (video)
2019-02-25 13:23:20

W niedzielę o godzinie 16:30 drużyna Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój rozegrała swój kolejny mecz w 1 Polskiej Lidze Futsalu (gr. południowa). W 15 kolejce buska drużyna udała się do Opola, by zagrać mecz z tamtejsz± Odr±. Nasi futsali¶ci po bardzo zaciętym boju, wykazali więcej zimnej krwi i wygrali 5:4.

Bardzo ciężki mecz na trudnym terenie. Dwie czerwone kartki, dużo fauli i szarpanej gry. Pierwsz± połowę mieli¶my pod kontrol±, natomiast w ostatnich 60 sekundach stracili¶my dwie bramki i do szatni schodzili¶my przegrywaj±c. Drug± połowę zaczęli¶my bardzo dobrze, strzelili¶my szybko dwie bramki. Mieli¶my kilka momentów przestoju i dlatego drużyna z Opola była cały czas blisko. Na szczę¶cie wszystko dobrze się skończyło, utrzymali¶my wynik do końca i wywieĽli¶my bardzo ważny komplet punktów z ciężkiego terenu. Ten mecz to już historia, teraz przed nami dwa bardzo ważne pojedynki w Busku-Zdroju. Zdobywaj±c w nich 6 punktów, bardzo przybliżymy się do utrzymania -
powiedział po spotkaniu drugi trener drużyny Wiesław Francuz.

Odra Opole - Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój 4:5 (2:1)

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój: Jakub Wałach, Jan Zachariasz – Mateusz Mroczka (1), Daniel Suchan, Tomasz Armatys, Tomasz Grzesiak, Łukasz Mika, Marcin Taler, Adam Przeniosło (2), Dawid Porębski, Adam Imiela (2), Michał Krzemiński, Michał ¦laski.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu transmisji LIVE z meczu KF ODRA OPOLE vs MAXFARBEX BUSKOWIANKA BUSKO-ZDRÓJ - ¬ródło: Obiektyw Sportowy