swietokrzyskie.info

Piątek, 12 sierpnia 2022, Do końca roku 141 dni Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha

Wiadomosci

Wystawa fotografii 'Zoom na Ponidzie'

Dodane: Marta Data: 2022-08-02 09:46:54 (czytane: 1328)  Wersja do druku

Ponad 30 zdjęć pokazujących w formacie makro wyjątkowość ponidziańskiej przyrody zobaczymy na wystawie fotografii "Zoom na Ponidzie", która zostanie otwarta w czwartek 4 sierpnia o godzinie 20:00 w PSCK.

Autorami zdjęć są uczestnicy warsztatów fotografii makro zorganizowanych przez Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury w ramach projektu „Mikrokosmos kultury”. Wernisażowi wystawy towarzyszyć będzie koncert„Inspiracje” w wykonaniu multiinstrumentalistki i wokalistki Oliwii Skrzypczyk.

Zobacz

Na wystawie zaprezentowane zostaną wyselekcjonowane zdjęcia będące pokłosiem czerwcowych warsztatów makrofotografii, które prowadził Bartłomiej Nurczyński. Zdjęcia wydrukowane zostały w formie plansz wielkoformatowych i po wernisażu umieszczone zostaną czasowo w przestrzeni miejskiej Pińczowa. Uroczystemu wernisażowi wystawy towarzyszyć będzie klimatyczny koncert „Inspiracje” w wykonaniu Oliwii Skrzypczyk.


Oliwia Skrzypczy - absolwentka Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Gra na altówce, skrzypcach, mandolinie i fortepianie. Laureatka wielu prestiżowych konkursów międzynarodowych i ogólnopolskich. Nagrywała muzykę do filmów oraz ubarwiała wiele projektów artystycznych w Polsce i za granicą. Współpracowała z wieloma czołowymi artystami polskiej  i międzynarodowej sceny, takimi jak m.in. Rod Stewart, Placido Domingo, Andrea Bocelli, Michał Szpak, Edyta Górniak, Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz, Varius Manx.


Źródło: PSCK, PIK

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2022-08-01, godz:

  Busko Nostalgicznie - wystawa fotograficzna w Domu Zdrojowym

  "Busko nostalgicznie" to nowa wystawa w Domu Zdrojowym #TężniaBusko. Zobaczymy na niej zdjęcia starego Buska-Zdroju autorstwa Piotra Kalety, wybitnego fotografika i dokumentalisty oraz Wojciecha P. Kowalczyka, informatyka i zapalonego fotografa.  Wróć do góry