www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Mocna reprezentacja Ponidzia na Mistrzostwach Polski

Dodane: Marta Data: 2022-06-13 16:10:21 (czytane: 9503)  Wersja do druku

W Krotoszynie w województwie Wielkopolskim, w dniach od 5 do 8 czerwca odbyły się XXV Bilardowe Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych. W Mistrzostwach uczestniczyło 100 zawodniczek i zawodników z 17 klubów sportowych z całego kraju.

Nasz Region Ponidzia reprezentowali zawodniczki i zawodnicy UKS Miłek Wiślica. Drużyny dziewcząt i chłopców w składach:  Martyna Matjas, Kinga Okopień i Gabriela Gaweł, Szymon Gaweł, Wojciech Prażuch i Adam Drechnowicz, rozgrywali mecze drużynowe i indywidualne.

Zobacz

W pierwszym dniu mistrzostw przy stołach bilardowych, toczono pojedynki w grach zespołowych  dziewcząt i chłopców. Rewelacyjnie zagrały zawodniczki Miłka, które wywalczyły srebrny medal i tytuł vice-mistrzyń Polski, chłopcy zajęli V miejsce. W kategorii juniorki młodsze w grach indywidualnych Martyna Matjas została wicemistrzynią Polski zdobywając medal srebrny. W kategorii pupile w grach indywidualnych, Szymon Gaweł i Gabriela Gaweł sięgnęli po medale  brązowe. Złoty medal, puchar po raz drugi z rzędu, i tytuł Mistrzyni Polski zdobyła Kinga Okopień.

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Z medalami zdobytymi: 1 złoty, 2 srebrne i 2 brązowe w klasyfikacji najlepszych klubów w Polsce Miłek zajął III miejsce.

Zawodnicy, Rodzice i Zarząd klubu składają podziękowania Staroście Buskiemu Panu Jerzemu Kolarzowi, Burmistrzowi Miasta i Gminy Wiślica Panu Jarosławowi Jaworskiemu, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Busku Zdroju Pani Annie Karwat, Dyrektorowi ZSP w Wiślicy Panu Arturowi Haruzie, za wsparcie finansowe, transportowe i zaangażowanie w pracę klubu.

Zobacz

Miło nam poinformować, że Dominika Pawełczyk kolejny raz otrzymała nominację do składu Kadry Narodowej na rok 2022 w kategorii juniorów.