swietokrzyskie.info

Niedziela, 22 maja 2022, Do końca roku 223 dni Imieniny: Emila, Neleny, Romy

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Ferie w mieście nie muszą być nudne

Dodane: Marta Data: 2022-01-25 09:46:18 (czytane: 4318)  Wersja do druku

W czasie tegorocznych ferii, w ramach szerokiej oferty rekreacyjno-sportowej, przygotowanej wspólnie przez: Miasto i Gminę Połaniec, Eneę Elektrownię Połaniec, Szkołę Podstawową im. T. Kościuszki w Połańcu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Połańcu, we współpracy z MKS CZARNI Połaniec, stworzono dla dzieci i młodzieży szkolnej wiele propozycji spędzania wolnego czasu.

Między innymi sekcja zapaśnicza  klubu zaproponowała „ferie na macie”. Jest to oferta dla tych, którzy korzystając z wolnego czasu, chcieliby się dowiedzieć coś więcej na temat tej dyscypliny i być może, w przyszłości zacząć trenować zapasy. Z drugiej strony zapraszamy również wszystkich tych, którym nie obca jest idea „w zdrowym ciele, zdrowy duch” i chcą poprzez ćwiczenia na macie poprawić swoją kondycję fizyczną.

 Zobacz

Treningi zapaśnicze mogą być początkiem kariery sportowej każdego dziecka lub przygotować go do uprawiania innych dyscyplin sportu, więc zapraszamy na kolejne zajęcia w środę, czwartek, piątek o godzinie 16:00.

Większość zajęć dla dzieci to treningi ogólnorozwojowe z elementami zapasów oraz akrobatyki. Są one zaplanowane w ten sposób, aby przez ćwiczenia, które bardziej przypominają zabawę, dzieci mogły odkryć, że aktywność fizyczna daje radość, aby przekonały się, że chwile spędzone bez smartfona czy laptopa, mogą dać im dużo satysfakcji.

Przygotowany przez nas program treningowy to efekt wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi, które jest podparte sukcesami naszych najmłodszych zawodników” -  powiedział Tadeusz Szkwarek, który wraz z Henrykiem Skotnickim, prowadzi dodatkowe zajęcia z dziećmi nienależącymi do sekcji zapaśniczej.

 Zobacz

Zobacz

Zapraszamy na treningi ogólnorozwojowe z zapasami pod hasłem ferie z ENEĄ na sportowo.

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2022-05-22, godz: 17:00

  Mecz AKS 1947 Busko-Zdrój vs WIERNA Małogoszcz

  W niedzielę, 22 maja 2022r. o godzinie 17:00 AKS 1947 Busko-Zdrój rozegra mecz w ramach HUMMEL 4 Liga z drużyną WIERNA Małogoszcz. Zapraszamy na stadion przy Kusocińskiego w Busku-Zdroju.  Wróć do góry