swietokrzyskie.info

Piątek, 28 stycznia 2022, Do końca roku 337 dni Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Wiadomosci

Trwa nabór zgłoszeń do XIV edycji Nagrody Marszałka 'ŚWIĘTOKRZYSKA VICTORIA'

Dodane: Marta Data: 2022-01-03 14:39:56 (czytane: 1863)  Wersja do druku

Do 25 stycznia można nadsyłać zgłoszenia do każdej z trzech kategorii "Świętokrzyskiej Victorii", nagrody przyznawanej wyróżniającym się firmom, osobom i samorządom z terenu województwa.

Zgłoszenia, nadesłane na odpowiednich formularzach, rozpatrywane będą przez Kapitułę nagrody.
Laureatów, nagrodzonych w 3 kategoriach: Osobowość, Przedsiębiorczość oraz Samorządność, poznamy podczas dorocznej uroczystej gali.

Zobacz

“Świętokrzyska Victoria”

Nagroda “Świętokrzyska Victoria” została ustanowiona uchwałą Zarządu Województwa Świętokrzyskiego z dnia 31 grudnia 2019 roku. Jej ideą jest promowanie najbardziej aktywnych świętokrzyskich samorządów, przedsiębiorstw i osób – społeczników, działających na rzecz swoich środowisk. Nagroda przyczynia się jednocześnie do integracji tych środowisk i pozytywnie wpływa na ich wzajemne relacje.

Statuetki “Świętokrzyskiej Victorii’ otrzymują te podmioty, które poprzez swoją działalność podnoszą znaczenie województwa świętokrzyskiego. Celem Nagrody jest również wspieranie prorozwojowych inicjatyw osób fizycznych i prawnych działających na terenie naszego regionu oraz promocja dobrych praktyk w zakresie zarządzania i kreowania rozwoju regionu.

Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: „Samorządność” (dla gmin i powiatów), „Osobowość” (dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, społeczników, regionalistów, itp.) i „Przedsiębiorczość”.

Tegoroczna edycja będzie już 14. w historii nagrody. Nadsyłanie wniosków we wszystkich kategoriach potrwa do 25 stycznia. Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła przyzna po pięć nominacji w każdej kategorii, następnie wyłoni laureatów czternastej edycji „Świętokrzyskiej Victorii”. Uroczysta gala, podczas której ogłoszone zostaną wyniki, odbędzie się w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach.

Regulamin i formularze do pobrania: https://www.swietokrzyskie.pro/trwa-nabor-zgloszen-do-xiv-edycji-nagrody-marszalka-swietokrzyska-victoria/

Zgłoszenia należy przesyłać:

 • pocztą elektroniczną na adres: swietokrzyska.victoria@sejmik.kielce.pl lub

 • pocztą tradycyjną na adres: Gabinet Marszałka Województwa, Sekretariat Nagrody „Świętokrzyska Victoria”, Pokój nr 1, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, 25-516 Kielce, al. IX Wieków Kielc 3

Źródło: swietokrzyskie.pro

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2022-01-30, godz:

  30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pińczowie

  Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci - to hasło 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pińczów po raz kolejny zagra z wielkim i chęcią pomagania. Już w najbliższą niedzielę Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!  Wróć do góry