swietokrzyskie.info

Piątek, 28 stycznia 2022, Do końca roku 337 dni Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Uzdrowisko Busko-Zdrój wspiera program szczepień przeciw COVID-19

Dodane: Marta Data: 2021-12-02 10:54:15 (czytane: 3454)  Wersja do druku

W Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach podpisana została umowa pomiędzy Wojewodą Świętokrzyskim a Uzdrowiskiem Busko-Zdrój S.A. W ramach współpracy osoby, które się zaszczepią otrzymają karnet na zabiegi w buskim uzdrowisku.

W ramach akcji informacyjno-promocyjnej rozdystrybuowane zostaną karnety na jednodniowe pobyty w Uzdrowisku Busko-Zdrój S.A. Warunkiem otrzymania karnetu jest przyjęcie drugiej lub trzeciej dawki szczepionki przeciwko COVID-19 w dniach od 1 grudnia 2021 roku do 27 grudnia 2021 roku. Osoby, które otrzymają karnet, będą mogły skorzystać z czterech zabiegów spośród: hydro-jet, natryski, ćwiczenia na stołach RECO-Alter, hydromasaż, masaż wirowy, lampa Sollux. Pojedyncze karnety z puli 199 sztuk, wręczane są imiennie od 1 grudnia 2021 roku w punktach szczepień na terenie województwa świętokrzyskiego.

Zobacz

Zobacz

 - Sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie uświadamia, jak ważne jest podjęcie decyzji o zaszczepieniu się przeciw COVID-19. Kuracjusze odwiedzający Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. podkreślają, że czują się tutaj bezpiecznie, dzięki odpowiedzialnemu podejściu personelu do zasad bezpieczeństwa. Dlatego uzdrowisko włącza się w akcję informacyjno-promocyjną na rzecz szczepień przeciw COVID-19. Jestem przekonany, że udział w tego typu akcjach to działanie na rzecz wspólnego dobra i bezpieczeństwa, a takie idee należy wspierać – mówi Michał Płatek, prezes zarządu Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A.

Szczepienie to jedyna droga do normalności. Do tego abyśmy bez ograniczeń mogli funkcjonować każdego dnia w przestrzeni publicznej. To odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale również osoby, z którymi spotykamy się na co dzień.

- To już kolejna akcja promująca szczepienia, która wdrożona została przez Świętokrzyski Urząd Wojewódzki. Zaszczepieni otrzymują także bilety do teatru, na koncerty i wydarzenia kulturalne. Jestem przekonany, że szczepienia ochronne w sposób realny poprawiają sytuację epidemiologiczną w naszym kraju. Będą też dostateczną ochroną przed wprowadzaniem kolejnych obostrzeń, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich Polaków. Dlatego bardzo cieszę się, że Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. włączyło się do akcji informacyjno-promocyjnej szczepień przeciw COVID-19  -  podkreśla Zbigniew Koniusz, wojewoda świętokrzyski.

Karnety w Uzdrowisku Busko-Zdrój będzie można wykorzystać w czasie trwania akcji, czyli od 1 grudnia do 27 grudnia br. Posiadacze karnetu przed rozpoczęciem zabiegów powinni zgłaszać się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00 do Przychodni Uzdrowiskowej (Dział Planowania, pokój nr 5) w celu ustalenia harmonogramu poszczególnych zabiegów.

/Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A./

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2022-01-30, godz: 15:00

  30 Finał WOŚP w Busku-Zdroju

  30 stycznia 2022 roku Wielka Orkiestra zagra już po raz trzydziesty! Nasz sztab #973 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury zaprasza od godz. 15:00 na prezentacje artystyczne, pokazy sprzętu, stoiska kulinarne i wiele innych atrakcji dla każdego.  Wróć do góry