swietokrzyskie.info

Niedziela, 05 grudnia 2021, Do końca roku 26 dni Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Wiadomosci

Narkotyki zabezpieczone w aucie i mieszkaniu

Dodane: Marta Data: 2021-11-25 09:05:47 (czytane: 1705)  Wersja do druku

W minionym tygodniu kazimierscy kryminalni zatrzymali 24-letnią kobietę i 32-letniego mężczyznę, którzy podróżowali pojazdem osobowym marki Fiat. W trakcie kontroli okazało się, że w samochodzie znajdowały się narkotyki. Kolejne nielegalne substancje zabezpieczono w mieszkaniach zatrzymanych.

Policjanci z kazimierskiej komendy w ubiegły czwartek na jednej z ulic Kazimierzy Wielkiej zatrzymali do kontroli pojazd. Osobowego fiata prowadziła 24-latka, która podróżowała razem z 32-letnim mężczyzną.

W trakcie kontroli mundurowi znaleźli w samochodzie różne substancje odurzające. Policjanci zabezpieczyli około 110 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana; 70 gramów substancji krystalicznych, których badanie wskazuje na mefedron oraz 17 tabletek o nieustalonym składzie. Jak się okazało, substancje te należały do kobiety.

Zobacz

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do 32-letniego pasażera pojazdu, kryminalni ujawnili nielegalną plantację konopi. 7 krzaków znajdowało się w specjalnie do tego przygotowanym namiocie.

Natomiast w mieszkaniu kobiety mundurowi zabezpieczyli kolejną porcję suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana oraz prawdopodobnie broń gazową, a także 5 sztuk amunicji.

Zatrzymani trafili do policyjnej celi. W niedzielę sąd zastosował wobec kobiety tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Zobacz

Zabezpieczone narkotyki trafiły do dalszych badań laboratoryjnych. Broń oraz amunicja zostaną przekazane do ekspertyzy. Kobieta usłyszała już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz usiłowania wprowadzania ich do obrotu za co może grozić jej nawet kilkanaście lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kazimierza Wielka

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (2)
     

Zuzanna (2021-11-26 00:38:47)

Witam, Potrzebujesz środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej? kupić samochód lub dom? Potrzebujesz pomocy finansowej z powodów osobistych? Radzę skontaktować się z „NOVELTY FINANCE INC”, aby pomóc Ci w uzyskaniu wymaganych środków. Są elastyczne: oferują różne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które można dostosować do własnych potrzeb finansowych i okoliczności przy dotowanym oprocentowaniu w wysokości 3%. Jeśli potrzebujesz pożyczki w ciągu 24 godzin, skontaktuj się z „NOVELTY FINANCE INC” za pośrednictwem tego adresu e-mail: (noveltyfinances@gmail.com) LUB skontaktuj się z Daviną Claire przez WhatsApp/Telegram pod numerem: (+447915601531), aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne.

XYZ (2021-11-25 15:21:54)

Piękne kwiaty xd swoją drogą chore prawo. Marihuana zakazana a fajki, wódę i masę gówna w aptece z reklam można kupić legalnie. Ciekawe co bardziej szkodzi....

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat
  Wróć do góry