Czwartek, 25 kwietnia 2024, Do końca roku 250 dni Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Wiadomosci

Sukces Dominiki Pawełczyk w Poznaniu

Dodane: Wojtek Data: 2021-09-23 12:57:32 (czytane: 4951)  Wersja do druku

W dniu 19 września 2021 r. w poznańskim klubie bilardowym "Zakręcona bila " rozegrany został, kolejny już V turniej bilardowy, zaliczany do rankingu Pucharu Polski Kobiet, w którym uczestniczy zawodniczka UKS " Miłek Wiślica", aktualna Mistrzyni Europy Juniorek Dominika Pawełczyk.

Zobacz

W turnieju brało udział 27 pań z klubów całej Polski, ubiegających się o awans do finałów Mistrzostw Polski Kobiet, w które odbędą się w Kielcach w miesiącu grudniu. Dominika będąc w znakomitej formie sportowej, doskonale radziła sobie z rywalkami, wygrywając kolejne mecze. W finale pokonała aktualną mistrzynię Polski Kobiet Oliwię Zalewską  5:3 i, tym samym została zwyciężczynią poznańskiego turnieju.

Zarząd UKS Miłek Wiślica i Dominika, składają serdeczne podziękowania Burmistrzowi Miasta i Gminy Wiślica panu Jarosławowi Jaworskiemu, za umożliwienie wyjazdu na turniej do Poznania.