swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 08 sierpnia 2022, Do końca roku 145 dni Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

'MŁYŃSKA OGRODY 2' – Ostatnie dni Przedsprzedaży. Tylko do 30.11.2021r.!

Dodane: Marta Data: 2021-11-26 16:45:00 (czytane: 30309)  Wersja do druku

Znana i ceniona na rynku nieruchomości firma Deve Invest wystartowała z nową inwestycją mieszkaniową w Busku Zdroju pod nazwą „Młyńska Ogrody 2”.

 mlynska_ogrody_2.jpg

W skład tej inwestycji będą wchodziły 84 mieszkania o wysokim standardzie  i nowoczesnej architekturze. Co ciekawe, wystarczy odpowiednio wcześniej dokonać rezerwacji jednego z mieszkań a miejsce postojowe dostaniemy za darmo!!!

Miejsce parkingowe gratis to raczej niespotykana oferta na polskim rynku nieruchomości. Wręcz odwrotnie-ceny takich miejsc osiągają zawrotne poziomy, gdyż w miastach każda przestrzeń na pozostawienie swojego samochodu jest na wagę złota. Na tym większą uwagę zasługuję oferta firmy Deve Invest, która na nowym osiedlu Młyńska Ogrody 2 przy ul. Młyńskiej zamierza dać swoim klientom miejsca parkingowe gratis.

Zobacz

Deve Invest  w Busku Zdroju buduje już Osiedle Młyńska Ogrody. Wszystkie mieszkania wyprzedały się błyskawicznie – w przedsprzedaży klienci zarezerwowali wszystkie 91 lokali.

To nie koniec, bo w sąsiedztwie  tego kompleksu powstanie drugi –  Osiedle Młyńska Ogrody 2. I tym razem  inwestor zamierza wysoko postawić poprzeczkę i  wybudować obiekt nie tylko o ciekawej architekturze ale przede wszystkim funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Atutem inwestycji będzie lokalizacja w bezpiecznej i zapewniającej spokój swoim mieszkańcom dzielnicy Buska Zdroju.

Niedaleko znajduje się tężnia solankowa i Park Zdrojowy do których można udać się na przechadzkę  z rodziną lub spacer z psem. Po sąsiedzku znajdują się szpital, szkoły, stadion sportowy oraz strzelnica. Tuż obok  znajduje się Miejski Dworzec Autobusowy, a kilkaset  metrów dalej – skrzyżowanie z ulicą Witosa czyli zachodnia obwodnica miasta, która zapewnia doskonałą komunikację z na kierunkach Busko-Kielce, Busko-Pińczów, Busko-Wiślica i Busko-Nowy Korczyn.

 Zobacz

Osiedle Młyńska Ogrody 2 to właściwie trzy budynki, mieszczące 84 nowoczesne mieszkania. Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany przez całą dobę. Według deklaracji dewelopera, życie na nowym osiedlu ma być naprawdę tanie, bo założeniem od początku było stworzenie lokali bezczynszowych i niskoenergetycznych co w dzisiejszych  czasach przy stale drożejących nośnikach energii jest dość istotne.

Mieszkania maja mieć od 35 do 58 metrów kwadratowych a ceny zaczynają się od 5740 zł za m2. Każde ma przypisaną komórkę lokatorską i co najmniej jedno miejsce parkingowe. Dostępne za darmo jeśli dokonamy rezerwacji do 30 listopada. Dodatkowo dla posiadaczy lokali na parterze jest możliwość posiadania ogrodzonego ogródka z tarasem.

Warto dodać, że rezerwacja mieszkań w pierwszym budynku  na osiedlu Młyńska Ogrody 2 już się zakończyła. Niecały miesiąc trwało, zanim 90 procent lokali znalazło nabywców.

DEVE_Invest_logo.jpg

"PROMOCYJNE CENY oraz DARMOWE MIEJSCE POSTOJOWE tylko do 30.11.2021r.!!!

Rezerwacji można dokonać pod nr telefonu: 530-121-555, na stronie www.deveinvest.pl oraz w biurze sprzedaży firmy na osiedlu Sikorskiego 10B w Busku Zdroju w godzinach 10-17 oraz w sobotę 10-13.

Zobacz

 Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

 Zobacz

/Artykuł sponsorowany/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Nasz patronat

Data: 2022-08-01, godz:

Busko Nostalgicznie - wystawa fotograficzna w Domu Zdrojowym

"Busko nostalgicznie" to nowa wystawa w Domu Zdrojowym #TężniaBusko. Zobaczymy na niej zdjęcia starego Buska-Zdroju autorstwa Piotra Kalety, wybitnego fotografika i dokumentalisty oraz Wojciecha P. Kowalczyka, informatyka i zapalonego fotografa.
Wróć do góry