swietokrzyskie.info

Wtorek, 26 października 2021, Do końca roku 66 dni Imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Wiadomosci

Nowe osiedle 'MŁYŃSKA OGRODY 2' - ruszyła Przedsprzedaż Nowych Mieszkań w Busku-Zdroju

Dodane: Marta Data: 2021-10-11 08:22:00 (czytane: 10086)  Wersja do druku

Deweloper Deve Invest Sp. z o.o. na stałe zagościł na buskim rynku nieruchomości. Z wywiadu przeprowadzonego z przedstawicielami spółki wynika, że ma ona bardzo ambitne plany.

 mlynska_ogrody_2.jpg

W ramach projektu deweloperskiego który ma być zrealizowany do końca czerwca 2023 roku spółka wybuduje w Busku Zdroju 175 nowych mieszkań. W skład projektu wchodzą dwa osiedla: "MŁYŃSKA OGRODY" ( już w realizacji) oraz "MŁYŃSKA OGRODY 2".

Jak oświadczają, pierwsza część projektu - osiedle "MŁYŃSKA OGRODY" cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. W ramach przedsprzedaży klienci zarezerwowali wszystkie 91 mieszkań.  Z uwagi na powyższe oraz ciągłe zapytania osób zainteresowanych nowymi mieszkaniami zarząd spółki postanowił przyspieszyć prace  związane z realizacją  kolejnego  osiedla ''MŁYŃSKA OGRODY 2" które powstanie po sąsiedzku osiedla "MŁYŃSKA OGRODY".

Zobacz

Na lokalizację inwestycji Deweloper wybrał prestiżową dzielnicę Buska Zdroju - rejon ul. Młyńskiej. Jak twierdzi, nie musieli długo zastanawiać się nad wyborem lokalizacji - wizja nowoczesnych budynków wielorodzinnych na bezpiecznych osiedlach najlepiej wpisywała się właśnie w ten spokojny rejon miasta.
     
W ramach osiedla " MŁYŃSKA OGRODY 2" deweloper oferuje do sprzedaży 84 nowoczesne, bezczynszowe, niskoenergetyczne mieszkania w trzech identycznych budynkach. Osiedle zostało zaprojektowane w identycznym stylu jak osiedle " MŁYŃSKA OGRODY". W trosce o komfort, bezpieczeństwo oraz intymność mieszkańców osiedle zostało zaprojektowane jako teren zamknięty i całodobowo monitorowany. Projekty budynków zostały opracowane przez najlepszych architektów, natomiast nad zagospodarowaniem terenu osiedla pracowali architekci krajobrazu, a wszystko po to, żeby stworzyć wyjątkowe osiedle, które gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Deweloper wyraźnie zaznacza, że koszty utrzymania mieszkań na osiedlu " "MŁYŃSKA OGRODY 2" będą najniższe w regionie, gdyż cały kompleks został zaprojektowany jako niskoenergetyczny i bezczynszowy.

 Zobacz

Jak wynika z informacji ujawnionych na stronie inwestycji www.mlynskaogrody.pl z pośród 84 lokali do wyboru są mieszkania o powierzchniach od 35 do 58m kw.  a ceny mieszkań zostały oszacowane od 5450 do 5790zł/m2.

Do każdego mieszkania przynależna jest komórka lokatorka oraz przynajmniej 1 miejsce postojowe na wyłączność usytuowane na terenie osiedla. Do każdego mieszkania na parterze przynależny jest też ogródek z tarasem. Przy dokonaniu rezerwacji mieszkania w okresie przedsprzedaży klienci zyskują pierwszeństwo w wyborze nowych mieszkań i dodatkowo GRATIS miejsce postojowe.

Gdy zapytaliśmy przedstawicieli spółki Deve Invest Sp. z o.o. co sądzą na temat ogłaszanych planów inwestycyjnych konkurencji na buskim rynku odpowiedzieli "Każda konkurencja jest zdrowa, gdyż motywuje do działania, klient zawsze ma prawo wyboru. Nasz produkt cieszy się największym zainteresowaniem na rynku a ceny mamy bezkonkurencyjne"

DEVE_Invest_logo.jpg

Dodatkowo informujemy, że więcej informacji na temat nowych mieszkań oferowanych w inwestycji "MŁYŃSKA OGRODY 2" pozyskacie Państwo bezpośrednio w Biurze Sprzedaży dewelopera które mieści się na os. Sikorskiego 10B w Busku Zdroju lub na stronie inwestycji www.mlynskaogrody.pl

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17  oraz w sobotę w godzinach 10-13.

Tel. kontaktowy 530-121-555

Zobacz

 Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

 Zobacz

/Artykuł sponsorowany/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Nasz patronat
Wróć do góry