swietokrzyskie.info

Niedziela, 26 września 2021, Do końca roku 96 dni Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Areszt dla dilera

Dodane: Marta Data: 2021-08-03 12:06:47 (czytane: 1990)  Wersja do druku

W miniony piątek pińczowscy kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku 25-letniego mężczyznę, który trudnił się handlem narkotykami. Razem z nim zatrzymali też 29-latka, który zakupił od niego porcję substancji psychoaktywnej. Kupującemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, zaś sprzedającemu aż 10.

Policjanci od pewnego już czasu mieli podejrzenia co do nielegalnej działalności 25-letniego mieszkańca Pińczowa, dlatego też bacznie mu się przyglądali. W piątek podjęli czynności, które doprowadziły do jego zatrzymania zaraz po tym, jak sprzedał porcję amfetaminy 29-latkowi.

Obaj we wstępnym przesłuchaniu przyznali się do tego, iż do podobnych transakcji dochodziło pomiędzy nimi w tym roku już kilkukrotnie. Dodatkowym obciążeniem dla sprzedającego były narkotyki, które znaleziono w jego domu. Mundurowi ze znajdujących się tam skrytek wyciągnęli bowiem 24 różnej wielkości zawiniątka z białym proszkiem. Wstępna analiza wykazała, że jest to amfetamina w ilości ponad 30 gramów. W domu znaleziono też kilka porcji haszyszu oraz pieniądze, które mogły pochodzić z nielegalnego procederu.

Wszystkie substancje i pieniądze zostały zabezpieczone. Ich właściciel decyzją sądu został zaś osadzony w areszcie na czas 2 miesięcy. Obu uczestnikom transakcji narkotykowej grożą kary pozbawienia wolności. Za posiadanie niedozwolonych substancji psychoaktywnych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a za handel nimi do lat 10.

Opr. D.S
Źródło: KPP Pińczów

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat  Wróć do góry