swietokrzyskie.info

Niedziela, 26 września 2021, Do końca roku 96 dni Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Wiadomosci

Wakacyjna Trasa Dwójki - najbliższy przystanek w Kielcach!

Dodane: Marta Data: 2021-08-02 15:09:58 (czytane: 4733)  Wersja do druku

Największe wakacyjne przeboje muzyczne, krajowe i zagraniczne gwiazdy z królową polskiej piosenki Marylą Rodowicz na czele oraz fantastyczna atmosfera - to wszystko znajdą Państwo podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki, która w niedzielny wieczór 8 sierpnia zawita do Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach.

Wakacyjna Trasa Dwójki „Lato muzyka zabawa” to cykl koncertów emitowanych na antenie TVP 2 od 2019 roku. Tego lata trasa obejmuje 10 koncertów plenerowych w różnych miastach. A najbliższy odbędzie się w najpiękniejszym polskim amfiteatrze na kieleckiej Kadzielni. Partnerem tego wydarzenia jest Województwo Świętokrzyskie.

Zobacz

W ramach wydarzenia, w ciągu najbliższych 7 dni Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego przeprowadzi na antenie TVP 2 kampanię promocyjną, przedstawiającą największe turystyczne atrakcje naszego regionu. Wyemitowane zostaną spoty, zwiastuny oraz miniaudycje, w których pojawią się materiały filmowe prezentujące m.in. Święty Krzyż, nasze najpiękniejsze zamki czy królewskie miasto Sandomierz. 3 sierpnia, z Muzeum Wsi Kieleckiej – Parku Etnograficznego w Tokarni oraz Zamku w Chęcinach, na antenie TVP 2 nadana zostanie część porannego programu „Pytanie na Śniadanie”, podczas którego zaproszeni goście z województwa będą opowiadać o regionie.

Zwieńczeniem  całości będzie niedzielny koncert w Amfiteatrze Kadzielnia, emitowany na żywo na antenie TVP 2 (początek godz. 20:40), w trakcie trwania którego również nie zabraknie akcentów promocyjnych. Przed kielecką publicznością wystąpią popularni polscy i zagraniczni wykonawcy muzyki tanecznej i rozrywkowej, m.in.: Maryla Rodowicz, After Party, Camasutra, Czadoman, Kasia Moś, a także tegoroczne uczestniczki Eurowizji – Elena  oraz Albina.

Zapraszamy!


 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat  Wróć do góry