swietokrzyskie.info

Niedziela, 26 września 2021, Do końca roku 96 dni Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Zmarł mężczyzna w celi Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju

Dodane: Marta Data: 2021-07-27 14:28:26 (czytane: 6522)  Wersja do druku

We wtorek, 27 lipca w celi dla osób zatrzymanych w buskiej Komendzie doszło do śmierci 53-letniego mężczyzny. Jak informuje Rzecznik Policji Michał Zwolski, mężczyzna przed osadzeniem znajdował się w stanie nietrzeźwości - miał ponad 2 promile alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Kazimierzy Wielkiej w związku ze sprawą drobnej kradzieży.

W dniu dzisiejszym podczas porannej toalety osadzony dostał ataku epilepsji. Policjanci natychmiast ruszyli na ratunek oraz wezwali karetkę pogotowia. Ratownicy medyczni przez prawie godzinę prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową. Niestety nie udało się mężczyzny uratować. Na chwilę obecną prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratury z udziałem technika kryminalistyki. Zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone do dalszych badań.

Do komendy w Busku-Zdroju przyjechali także policjanci z Wydziału Kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

/red/

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (24)
     

bigos (2021-08-02 16:08:32)

Można już szmergla dostać jak się czyta te wpisy : raz Łukasz jest nie Łukasz znowu nie Łukasz jest Łukasz buhahahaha.

medyk (2021-07-31 07:57:54)

Czy radny Szumilas miał podczas pobytu na milicyjnym =dołku= dostęp do lekarza i dlaczego nie?

xcc (2021-07-30 14:12:25)

same afery w tym Busku jak nie z policją to z nauczycielami

Łukasz (2021-07-30 09:25:04)

Moim zdaniem Szumilas powinien pozwać piwowarskiego za pomawianie w środkach masowego przekazu oraz pozwać TvPiS o naruszenie dóbr osobistych. Przy okazji: gdy sędziowska k... klepała areszt dla Szumilasa to mnie nie wpuszczono do budynku "bo już po godzinach urzędowania sądu" - pytanie: na jakiej podstawa wpuszczono w takim razie k... z radia knap? Od radnego Błaszczyka otrzymałem nagranie z korytarza, gdy ciągnięto radnego na rozprawę - kto był autorem nagrania i jakim prawem przebywał w tym czasie w sądzie? Przed budynkiem =dziennikarz= TvPiS z kamerzystą i kierowcą w tym czasie palili (to też pokazuje poziom tych ludzi) rozmawiając z Konradem Ch. (skazanym za nękanie Szumilasa). Gdy zagaiłem, że jednak było inaczej i dlaczego nie upomną się o nagrania ze sklepu, to tylko parsknęli śmiechem. To niby dziennikarze, czy zwykłe k..? Jak powiedział dyrektor o. Rydzyk: =dziennikarz ma być sługą prawdy=. To tak wygląda ta =służba prawdzie=? Powielaniu przekazu jednej strony (ZOMO)? Dlaczego nie przeprowadzili wywiadu z Szumilasem, by mógł się publicznie bronić? Powinni ponieść odpowiedzialność karną za pomówienie!

ZenQ (2021-07-30 08:06:59)

Znany Sebix Ł.Sz uważa się za polskiego Dżordża Floyda - czyli sam przyznaje, że jest kryminalistą :) Można rozkminiać w nieskończoność i próbować zrozumieć jego strone w tym wszystkim, że był duszony, że policjanci prowokowali, że przekroczyli uprawnienia, że każdy ma prawo do obrony własnego życia czym tylko może a że akurat przypadkiem miał nóż to się nim bronił ble ble ble itp itd.No ale już dajcie spokój. Sebix to Sebix a nie żaden Radny. Mógłby wsadzić kose każdemu w imie własnych "wartości" a potem gadać, że sie bronił.Skoro tak bardzo porównuje się do przypadku w USA to powinien też wiedzieć ile miał szczęścia, że nie dostał kulki pożegnalnej w momencie wyciągnięcia noża.

Pozdrawiam wszystkich myślących (2021-07-30 08:02:47)

Dlaczego były rzecznik buskiej policji piwowarski oraz dziennikarskie szmaty z radia knap i z tvpis opluwająśce z takim zapałem Szumilasa na polecenie posła-lansera-nieudacznika od =Pendolino do Budapesztu= nie pokazały niewygodnych dla zdzsisława p. i łukasza cz. nagrań ze sklepu pokazujących jak rzucili się na Szumilasa?

do poniżej (2021-07-30 07:44:51)

Zdaniem dyrektora ZK Pińczów oraz sędziego, który nakazał prokuraturze wszcząć śledztwo, to raczej policjanci byli agresywni.

Do Szumilas (2021-07-29 23:18:22)

A Szumilas to co święty ? Latal po mieście z kosa za pazuchą i mówisz że tak ma być? Gdyby Ciebie przypadkiem napadł to byś jęczał lub jęczała gdzie była policja . Dostali wezwanie, obezwładnili w tamtym momencie agresywnego osobnika w taki sposób jaki to wymagało. U nas ludziom nie dogodzisz . Reagowali - źle , nie reagowali - też źle . Zastanów się czy aby na pewno Twoim marzeniem jest przebywać w sklepie lub na ulicy z gościem z nożem w kieszeni. Nie pozdrawiam , bo nie myślicie

do dlaczego (2021-07-29 09:58:17)

Zapytaj znajomych, kim był z zawodu ojciec MC od tej marnej strony, to zrozumiesz...

Dlaczego MC nie pisze o postępowaniu przeciwko = bochaterom= obezwładniającym Szumilasa? (2021-07-29 07:47:10)

Prokuratura w Pińczowie wszczęła śledztwo przeciwko policjantom zdzisławowi p. oraz łukaszowi cz. podejrzanym o nadużycie przemocy przeciwko radnemu Szumilasowi. Zawiadomienie złożył dyrektor ZK w Pińczowie poruszony obrażeniami zauważonymi na ciele Szumilasa. Zauważmy, że radny został zatrzymany w sobotę, a do Pińczowa został przewieziony dopiero w poniedziałek, a więc minęły ponad dwie doby od poturbowania go przez policjantów nagrodzonych za =bochaterstwo=. Jak poważne musiały być te rany, skoro były widoczne jeszcze po dwóch dobach? Dlaczego w mediach opluwających Szumilasa jest o tym cicho?

do poniżej (2021-07-29 07:32:15)

=Policja powinna być przeszkolona medycznie,czy oni nie wiedzą że jak uwalnia się z organizmu alkohol(trucizna)dochodzi do padaczki= Znaczna część policjantów zwłaszcza prewencji (czyli ZOMO) ma braki na poziomie szkoły podstawowej. Przykładem niech będzie sytuacja, gdy mnie legitymowali, bo miałem rozszerzone źrenice. Tylko, że to było po zmroku. Gdyby typ uważał w podstawówce, to by wiedział, że źrenice rozszerzają się pod wpływem ciemności, by wpuścić do wnętrza oczu więcej światła. Ale to był policjant prewencji, to nie wymajajmy zbyt wiele. Pewnie na szkoleniu obudził się, gdy akurat mówili o wpływie narkotyków na źrenice i chciał się =miszcz= wykazać :)

Nie Lukasz (2021-07-28 14:21:56)

Policja powinna być przeszkolona medycznie,czy oni nie wiedzą że jak uwalnia się z organizmu alkohol(trucizna)dochodzi do padaczki.Czy taki zatrzymany jest zabezpieczony przed atakiem ,podaje się mu chociaż wodę nie mówiąc o elektrolitach.Policja to nic nie robi tylko zatrzymuje nietrzeźwych,karze mandatami i odbebnione.Moze policja i władze,rząd weźmie się wreszcie za wycofanie trucizny ze sklepów spożywczych i wprowadzi dla tych co się uzależnili terapii ale taka nie Lukaszjak prowadzą prywatne placówki a nie na zasadach komunistycznych(ta jest nie skuteczna bo skład alkoholu się zmienił)

Olgierd (2021-07-28 11:37:59)

W lutym podczas największych obostrzeń i nakazu noszenia maseczek jedyna osoba którą spotkałem w sklepie nie mającą założonej maseczki był buski policjant z sekcji kryminalnej z odznaka zawieszona na szyi widoczna z daleka. Wiadomo że nikt nie zwróci mu uwagi w sklepie w takiej sytuacji. Czy takie zachowanie jest poprawne i nie podchodzi pod nadużywanie władzy?

Czy buskich pał nie obowiązuje prawo? (2021-07-28 10:35:58)

Podobno policjanci są od tego, by pilnować przestrzegania prawa. Wygląda jednak na to, że pilnują tego tylko u innych, sami zaś czują się zwolnieni z ograniczeń i obowiązków nakładanych przez prawo. Przykładem tego =policjant roku = vel =tortilla= przyłapany na kradzieży w Delikatesach Centrum (bynajmniej nie pierwszej, tylko cackali się z nim, bo policjant). Po przeczytaniu wypowiedzi =Łukasza= poszukałem na isap.sejm.gov.pl rozporządzenie ministra spraw wewnętrznych o warunkach w policyjnych izbach zatrzymań. Rzeczywiście, wg. rozporządzenia każdy zatrzymany ma prawo do prasy oraz do materiałów piśmienniczych w celu składania skarg i sporządzania pism procesowych. Dlaczego więc prawo nie jest przestrzegane przez funkcjonariuszy mieniących się = stróżami prawa=?

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat
  Wróć do góry