swietokrzyskie.info

Środa, 21 kwietnia 2021, Do końca roku 254 dni Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Wiadomosci

Znieważył i rzucał butelkami w kierunku policjantów

Dodane: Marta Data: 2021-03-30 10:17:35 (czytane: 1768)  Wersja do druku

W nocy z piątku na sobotę mundurowi z Pińczowa zatrzymali 24-latka, który ich znieważył i rzucał w kierunku radiowozu różnymi przedmiotami. Ponadto mężczyzna miał przy sobie porcję narkotyku. Za ich posiadanie oraz znieważenie policjantów grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

24-letni mieszkaniec Pińczowa w środku nocy, przebywając na ulicy w towarzystwie swoich znajomych nie przestrzegał nakazanego dystansu społecznego oraz obowiązku zasłaniani ust i nosa. Policjanci przekazali mu więc maseczkę ze swojego wyposażenia, a następnie wylegitymowali go. Ten jednak odmówił podania im swoich danych i nie chciał uczestniczyć w kolejnych czynnościach.

Po ich zakończeniu rzucił w odjeżdżający już radiowóz szklaną butelką i zaczął uciekać. W gęstwinie zabudowań co jakiś czas ukrywał się za budynkami i wykrzykiwał wulgarne obelgi w kierunku funkcjonariuszy. W końcu znowu podbiegł do radiowozu i próbował rzucać w niego przedmiotami, które ani razu nie trafiły celu. Chwilę później do przedziału dla zatrzymanych trafił sam 24-latek. Był on pod wpływem alkoholu, a może też narkotyków, ponieważ mundurowi znaleźli przy nim porcję marihuany.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu przyznał się do posiadaniu substancji psychotropowej. Nie miał jednak nic do powiedzenia w kwestii swojego zachowania. Jak twierdził niczego nie pamiętał, a zwłaszcza tego jak znieważał policjantów i rzucał w nich butelkami. Warto zaznaczyć, że za podobne zachowanie był karany niecały rok wcześniej. Tym razem, z uwagi na fakt posiadania przy sobie narkotyków, grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Zobacz

Opr. D.S
Źródło: KPP Pińczów

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

Mieszkaniec Buska (2021-03-30 14:03:08)

Hahaha co to za lokalny gamoń? Hahahaha

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat  Wróć do góry