swietokrzyskie.info

Sobota, 04 grudnia 2021, Do końca roku 27 dni Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Wiadomosci

I Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej w Pińczowie

Dodane: Marta Data: 2021-02-11 09:18:46 (czytane: 5383)  Wersja do druku

Malujesz, rzeźbisz, tworzysz wyjątkowe rękodzieło? Pokaż nam swoją twórczość, zainspiruj swoją pasją innych. Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza do udziału w I Przeglądzie Sztuki Nieprofesjonalnej „Wiosna kultury”.

Zapraszamy twórców, którzy nie zajmują się sztuką zawodowo realizują swoje pasje w różnych dziedzinach plastyki: malarstwo, grafika, rzemiosło artystyczne (np. gobelin, haft, decoupage, makrama).

Celem przeglądu jest upowszechnianie i promocja idei amatorskiego ruchu artystycznego oraz integracja środowisk twórczych w regionie. Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie 3 prace, termin przyjmowania prac 19 marca 2021.

Zobacz

 

Finałem przeglądu będzie uroczysta wystawa, podczas której wręczone zostaną dyplomy, statuetki i nagrody dla wyróżniających się twórców. To pierwszy taki przegląd organizowany w PSCK, ale liczymy, że na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń kulturalnych.

Pragniemy poprzez niego promować twórczość mieszkańców Pińczowa i okolic, pokazywać ich pasje i integrować w ten sposób środowisko wokół wspólnych działań.
Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są do pobrania w linkach poniżej:

Regulamin przeglądu       Karta zgłoszenia

Źródło: PSCK

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2021-12-04, godz: 18:00

Koncert Moniki Urlik

W sobotę, 4 grudnia o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy na koncert Moniki Urlik, w Klubie Muzycznym Stradivarius w Busku-Zdroju, przy Alei Mickiewicza 22.Wróć do góry