swietokrzyskie.info

Sobota, 04 grudnia 2021, Do końca roku 27 dni Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Wiadomosci

Mocne wejście w sezon sportowy Czarnych Połaniec

Dodane: Marta Data: 2021-02-08 10:11:26 (czytane: 6891)  Wersja do druku

W dniach 5-6 lutego 2021r. w Homanit Arenie w Karlinie w województwie zachodniopomorskim odbywał się I Puchar Polski Kadetek (grupa wiekowa 15-17 lat) w zapasach kobiet.

 Zobacz

Karlino stało się więc w piątek i sobotę najważniejszym punktem na polskiej zapaśniczej mapie. W tych dwóch dniach odbyła się centralna impreza zapaśnicza – pierwsza z dwóch eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

 Zobacz

Do turnieju przystąpiło 135 zawodniczek z 57 polskich klubów. Miejski Klub Sportowy CZARNI Połaniec reprezentowały trzy zawodniczki: Natalia Szkwarek, Natalia Przekota i Monika Laska.

Największym sukcesem okazał się start Natalii Szkwarek, podopiecznej i córki trenera Tadeusza Szkwarka,  która w kategorii do 40 kg zdobyła brązowy medal, zapewniając sobie tym samym awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Zobacz

Zobacz

Dwie pozostałe zawodniczki Czarnych to podopieczne trenera Wiktora Skrobacza.  Monika Laska w kategorii do 65 kg wywalczyła 12 miejsce, a Natalia Przekota w kategorii do 61 kg zajęła 14 miejsce. Zawodniczki te mają jeszcze szanse potwierdzenia wywalczenia kwalifikacji do OOM na II Pucharze Polski, który ma się odbyć w dniach 19-20 marca Dzierżoniowie.

  Zobacz

Gratulujemy zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów!

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2021-12-04, godz: 18:00

Koncert Moniki Urlik

W sobotę, 4 grudnia o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy na koncert Moniki Urlik, w Klubie Muzycznym Stradivarius w Busku-Zdroju, przy Alei Mickiewicza 22.Wróć do góry