swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 lutego 2021, Do końca roku 309 dni Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Nielegalne substancje ukrył w bieliźnie

Dodane: Marta Data: 2021-01-22 14:52:06 (czytane: 1894)  Wersja do druku

W czwartek po godzinie 19:00 jędrzejowscy policjanci zatrzymali mieszkańca Lublina podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna noc spędził w policyjnej celi. Teraz jego zachowaniem zajmie się sąd.

Jędrzejowscy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że 29-latek z Lublina, tymczasowo mieszkający na terenie powiatu jędrzejowskiego, może posiadać narkotyki. Sprawdzając tą informację policjanci ustalili, że mężczyzna znajduje się na stacji paliw w podjędrzejowskiej miejscowości. Informacja była trafna, gdyż mundurowi na miejscu napotkali lublinianina.

Zobacz

W trakcie interwencji mężczyzna zapewniał, że nie posiada przy sobie żadnych narkotyków. Funkcjonariusze nie uwierzyli 29-latkowi i znaleźli przy nim kilka porcji zabronionych środków psychoaktywnych. Mężczyzna ukrył je w portfelu, w aucie którym przyjechał na stację oraz w bieliźnie. Kryminalni zabezpieczyli nielegalne substancje, wstępnie zidentyfikowane jako amfetamina i marihuana.

Zatrzymany 29-latek noc spędził w policyjnej celi. Teraz swoje zachowanie tłumaczyć będzie w sądzie, gdzie za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Jędrzejowie

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2021-02-08, godz:

  Repertuar Kina 'ZDRÓJ'

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.

  Imprezy, wydarzenia  Wróć do góry