swietokrzyskie.info

Sobota, 19 czerwca 2021, Do końca roku 195 dni Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

29. Finał WOŚP w Pińczowie

Dodane: Marta Data: 2021-01-30 09:30:15 (czytane: 3131)  Wersja do druku

W nowych okolicznościach, w innej formie ale jak zawsze od lat - Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury GRA z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Podajemy dalej!

Pińczowski Sztab Startuje w sobotę 30 stycznia o godz. 17.30  w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury, gdzie właśnie tworzy się multimedialne „centrum wszechświata” Transmisja z wydarzenia dostępna będzie na Facebooku zarówno PSCK jak i Radia TPI.

Jeśli chcecie licytować  to zapraszamy Was do aplikacji zoom. Licytacje będą odbywały się WYŁĄCZNIE w tym miejscu. Logując się do aplikacji zoom, wyrażacie Państwo jednocześnie zgodę na udostępnianie Waszego wizerunku  i danych osobowych jakie podacie przy rejestracji.

W naszym pokoju ZOOMa licytacje odbywać się będzie w czasie rzeczywistym, bez żadnych opóźnień czasowych, za pomocą komentarzy. To, co zobaczycie na Facebooku będzie miało około minuty opóźnienia.

Jednocześnie nasz "zoompokój" pomieści maksymalnie 100 osób, więc zapraszamy do niego osoby, które będą brać czynny udział w licytacji. Wszystkich „oglądaczy”, którzy wolą jedynie podziwiać zmagania mistrzów licytacji, zapraszamy na lajfa na Facebooku. Zobaczycie tam dokładnie te same emocje.

Organizatorzy dodają "Pamiętajcie, że taki finał robimy  pierwszy raz  i wszystko wyjdzie w praniu".

Przydatne linki w trakcie licytacji:
Link do licytacji w aplikacji zoom : https://tiny.pl/r16l8
Galeria licytowanych przedmiotów : https://tiny.pl/r164h
Link naszej, pińczowskiej e-skarbonki, do której wpłacacie kasę za wylicytowane przedmioty. W sumie teraz też możecie  https://tiny.pl/r164x

W polu “Imię i nazwisko” wpisujcie swoje  Imię, nazwisko, nazwę przedmiotu, za który płacicie, np. Janek Kowalski, książki nr 01

Wylicytowane przedmioty będzie można odebrać w poniedziałek 1 lutego, w godzinach 8.00 - 15.00 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury, wpłaty do puszki stacjonarnej możliwe do godz. 10.00 w poniedziałek.

 Trzymamy kciuki, aby wszystko się udało :) !
 Gramy  do końca świata i o jeden dzień dłużej !

Zobacz

"Zagramy z radością, zagramy z poczuciem, że po raz kolejny wspólnie zrobimy coś dobrego, pięknego uruchamiając samą dobrą energię i moc pomagania. Bo Pińczów zawsze pomagał i nie mamy wątpliwości, że tak będzie i tym razem. Zatem do dzieła kochani!" - tak PSCK zaprasza do przyłączenia się do akcji.

Organizatorzy akcji uruchomili zbiórkę gadżetów do licytacji, która w tym roku odbędzie się wyłącznie w Internecie.  Do 17 stycznia do PSCK można przynosić gadżety - wszystkie udostępnione będą na bieżąco w galerii on-line. Po 17 stycznia ruszy internetowa licytacja. Najbardziej wartościowe fanty będą zlicytowane w ramach licytacji live online, którą  PSCK przygotowuje wspólnie z "Radiem TPI - Gramy dla Was".

Więcej szczegółów już wkrótce na antenie radia.

 

Zobacz

Wykaz gadżetów przekazanych do licytacji pod linkiem: https://www.facebook.com/media

Zapraszamy!

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat  Wróć do góry